Reklama

Pár nocí na zámku

Z některých zámků se stávají luxusní hotely, kde můžete zapomenout na shon všedních dní. Tohle jsou tipy na místa, kde panuje úžasná aristokratická atmosféra.
Napsal Vydáno 31. srpen 2015
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Pár nocí na zámku

Snimek obrazovky 2015 09 01 v 23.13.331. Chateau Mcely
Patří mezi nejluxusnější butik hotely v České republice. Ubytovat se můžete v zámeckých pokojích či apartmánech, součástí hotelu je také restaurace Piano Nobile, která je podle Maurerova výběru restaurací roku 2014, léčivé lázně a netradiční relaxační zámecký park s koupacím jezírkem.
 
V rámci ubytování nabízejí různé cenově výhodné balíčky - gurmánský, dámský, relaxanční, romantický - a všem jsou na míru připravené služby. A navíc se mluví o tom, že zdejší magické okolí svatojiřského lesa nahrává zázrakům, potvrdilo to už několik párů, které na zámku počaly dítě...

Pokud nechcete na zámku rovnou nocovat, vyrazit sem můžete i jen tak na procházku parkem nebo na čeho dobrého do restaurace - nově tu mají zastřešené patio, takže na venkovní terase můžete sedět celoročně a při jídle se kochat výhledem do dáli. Výlet sem stojí za to!

www.chateaumcely.com

 

2. Zámek Napajedla
Zámek Napajedla je rodinným hotelem, a majitelé pro své hosty chtějí hlavně klid. Takže tady můžete lenošit, číst si v posteli, a když budete chtít, nemusíte ani na okamžik opustit pokoj. Dopřát si tak můžete nejen snídani, ale i klidně i večeři do postele

Snimek obrazovky 2015 09 01 v 23.17.58

V zámku Napajedla si nejenom odpočinete, ochutnáte skvělé domácí delikatesy, ale zároveň můžete trávit čas aktivně. Můžete vyrazit na prohlídku zámku, hrát tenis přímo v zámeckém parku, poznávat okolní přírodu - ať už jde o nordic walking, projížďku na kole po místní cyklostezce či výlet lodí Baťovým kanálem. Můžete tu absolvovat také sezení osobního rozvoje – life koučink, diagnostiku vašeho zdravotního stavu - odborník vám poradí, co zlepšit ve vašem stravování.

I do Napajedel si můžete koupit výhodné balíčky, ve kterých vám personál zámku nabídne vše pro potěchu těla i duše.

www.zameknapajedla.cz

3. Chateau Herálec

Chateau Herálec poskytuje návštěvníkům vymoženostmi dneška a v atmosféře, jaká zde panovala před stovkami let. Široká kamenná schodiště, síně s klenbami, vitráže, to všechno tu najdete. Ale fakt, že jste v 21. století, dokládá například luxusní bazén, bublinková lázeň jacuzzi, odpočinková zóna v silencariu nebo golfový simulátor. V zámeckém hotelu Chateau Herálec jsou v první L’Occitane lázně v České republice. Pokud chcete zažít hluboce relaxační masáž, tady je to pravé místo!

www.chateauheralec.com/

Snimek obrazovky 2015 09 04 v 22.41.09

Číst 1190 krát Naposledy změněno úterý, 08 září 2015 11:45

Kristýna Mazánková

Další články

Reklama