Chystáte se na Designblok? Tak tady máte naše tipy, co byste neměli přehlédnout v Superstudiu na Nákladovém nádraží Žižkov:
Promotion

Nová značka ULČ představuje první řadu nábytku, kterou navrhl kolektiv Mütanta. Jednoduché, hezké a s kvalitními detaily!

IMG_0833_copy

Brokis už se může chlubit několika řadami svítidel od Lucie Koldové. Škoda že je taky nemůžeme mít doma všechny najednou!

IMG_0842

Výrobce osvětlovacích systémů Halla představuje vtipné prototypy, které spojují teplo domova s technickou dokonalostí. Dřevo a červená šňůra doplňují LED systémy, které můžete ovládat kompletně jedním prstem z počítače, třeba při sledování televize. Ideální pro rodiny, jejichž společné koníčky zahrnují digitální vymoženosti a design!

IMG_0843

Poslední (nebo první, jak se to vezme) vagon na kolejích ukrývá hadraplán v jeho nejdokonalejší podobě! Firma věnující se komerčním textilním výšivkám si prostě jen tak pro radost vyšila taky tohle autíčko.

IMG_0846-1

Mezi prototypy, které vás nadchnou, je Lampyridae Jiřího Příhody, příbytek pro lidi, kteří se rádi trochu vznášejí nad zemí!

IMG_0847

Nafukovací hračky z Fatry mají nové pokračovatele – a všichni teď spolu kráčí v jedné řadě, tak se nechte unést vzpomínkami na dětství a dopřejte to samé i svým dětem!

IMG_0827