Nakupujete omlazující přípravky? A vyznáte se v nich? Včera jsme vysvětlili, co umějí antioxidanty, dnes je na řadě vyhlazující kolagen.
This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.

V našem těle je obsažen hlavně v kůži, kde zajišťuje pružnost. S přibývajícími roky se ale množství kolagenu snižuje, a tím vznikají vrásky.Přírodní kolagen se získává z vepřových a hovězích kůží i z ryb. V kosmetickém průmyslu ale existují i modernější látky, které dovedou vznik kolagenu v kůži stimulovat.

Léčivé paprsky

V kolagenáriu, do kterého si lehnete jako do solária, na sebe nechte působit speciální omlazovací paprsky, které v kůži obnovují produkci kolagenu. Mají je např. centra Sun City v Pardubicích, Brně, Kosmonosech nebo Zlíně. www.kolagencentrum.cz

Zázrak z moře

V salonech pracujících s kosmetikou Thalgo doporučujeme vyzkoušet Kolagenové vyhlazující ošetření na vrásky, kde vám aplikují mořskou kolagenovou masku. Po ošetření odcházíte domů s vyhlazenou a rozjasněnou pletí. Za šedesátiminutové ošetření zaplatíte okolo 1390 Kč. Salony najdete na www.bkkosmetika.cz.

 

anti2

1. Liftingové sérum Perfectionist [CP+ R], Estée Lauder, 30 ml za 2400 Kč

Zpevňuje pleť, vyhlazuje vrásky a zabraňuje jejich opětovnému vzniku. Obsahuje speciální bílkovinu ze syrovátky, která v pokožce maximalizuje přirozenou tvorbu kolagenu.

2. Kúra v kapslích Ceramide, Gold Ultra Restorative, Elizabeth Arden, 5750 Kč

Luxusní jednorázové kapsle doplňují přirozený stupeň kolagenu a dodávají pružnost a elasticitu, viditelně vyhlazují drobné linky i vrásky.

3. Lifting Radiance Concentrate, Collagenergy, SPF 20, Sensai, 4500 Kč

Exkluzivní složení fluidu má liftingový efekt, aktivuje energetický metabolismus ve svalových buňkách a při tom dokáže stimulovat syntézu kolagenu v kůži.