Jsme velmi pyšní, že vám můžeme představit nový přírůstek do naší stáje. Po úspěšném představení titulu Venkov & styl nyní přicházíme s těmi nejlepšími tipy od naší redakce a designérů v podobě nového časopisu Marianne bydlení & nápady.
Promotion


Náš benjamínek je sice menší svými rozměry, ale uvnitř je doslova nabitý těmi nejúžasnějšími nápady a radami! Bez rozpaků se nás zeptejte, a příště můžeme poradit i vám. V aktuálním letním speciálu redaktorka Adéla Kudrnová například prozradí, kde seženete trendové námořnické doplňky.

Petr Šlejmar vám zas ochotně zodpoví veškeré čtenářské dotazy a do pléna také přihodí své odborné znalosti z oblasti techniky a spotřebičů. V oblasti nemovitostí se o vás pro změnu postará Kristina Šemberová, která vám prozradí, jak postupovat v případě financování chalupy a jaké pojištění ochrání váš majetek, když zařádí přírodní živly.

Celý časopis vás pak provede nejvíce okouzlujícími proměnami a realizacemi, které jsme spáchali za uplynulých deset let fungování Marianne Bydlení. Časopis vznikl za podpory ČSOB, a tak u každé proměny najdete přehlednou tabulku, ve které se rychle zorientujete v tom, jak lze danou realizaci financovat. Ve spolupráci s ČSOB jsme si pro vás také připravili Velkou soutěž o kuchyň v hodnotě 150 000 Kč a koupelnu v hodnotě 70 000 Kč. Podmínky pro účast v soutěži naleznete v časopise Marianne Bydlení & nápady na straně 78.

Příspěvky do soutěže zasílejte na e-mail editorial@mariannebydleni.cz nebo poštou na adresu Marianne Bydlení, Na Zátroce 1, Praha 6, 160 00.

Nezapomněli jsme ani na exteriéry – představíme vám pohádkovou zahradu Martiny Petráskové. Také si s designérkou Denisou Bartošovou ukážeme, jak krásně poskládat prostírání, aby na stole vytvořilo zajímavou dekoraci. Při jarních a letních piknicích se vám naše tipy budou určitě hodit!

Za 29,90 Kč může toto báječné čtení být vaše! Hledejte nás v nejbližší trafice!