Nové zářijové číslo sice naznačuje, že podzim už pomalu klepe na dveře, ale ještě není třeba panikařit! Užívejte si posledních slunečných dnů a těšte se na září kdy vypukne nejočekávanější nákupní akce roku - Dny Marianne! Tentokrát se speciální knížkou slevových kuponů zaměřených na bydlení a dekor.

Hned na úvod se pokocháte novinkami s motivy z ptačí říše. Plameňáci a lesní zpěváčci na tapetách, doplňcích a svítidlech vnesou do vašeho domova radost a něhu. Očekáváte příchod miminka? Pak se vám budou hodit naše tipy na stylovou výbavu ve stále oblíbenější šedé barvě. Na návštěvu vás pozveme do dílny Markéty Kalivodové a Richarda Švejdy, kteří tvoří pod jménem Vobouch. Jejich porcelánové vázy zalité v betonu vás nadchnou!

Ve Škole barev se tentokrát dozvíte, jak zkombinovat zdánlivě nekombinovatelné odstíny růžové a oranžové. Že spolu vypadají úžasně vás přesvědčí artdirectorka Karolína Hůlová.

Máte doma teenagera? Poradíme vám, jak ze stávajícího pokojíku vytvořit osobité království, které bude vyjadřovat jeho vlastní já. V rubrice Dobrý nápad jsme oslovili tři české blogerky, které nám prozradily oblíbený návod na krásné a praktické doplňky do domácnosti. V pár krocích se tak naučíte vyrobit závěsnou tabulku na poznámky nebo industriální věšák na kabáty.

V oblíbených proměnách vás tentokrát zavedeme do pražských Vršovic, kde designérka Andrea Beranová přetvořila pracovnu v pokoj pro návštěvy s dětským koutkem a zavítáme na znojemskou terasu s dechberoucími výhledy, která evokuje atmosféru jižní Francie.

Společně navštívíme mladou rodinu, která z hlavního města utekla do malebné chatičky na kraji lesa z níž si udělali plnohodnotný domov.

V Servisu poradíme podle čeho se řídit při výběru vysavače a co všechno je třeba si ohlídat při zařizování hypotéky. 

A jedna úžasná zpráva na závěr. Mezi 15. a 17. zářím se tradičně konají Dny Marianne a s nimi spousta výhodných nákupů věcí, které oživí váš domov. Kupony se slevami až 70 % naleznete v čísle tentokrát v praktické knížce. Tak hurá do víru nákupů!

Promotion