Přiznáváme: naše pleť není vždycky jako z porcelánu, ani nohy nepatří k nejdelším… A vůbec; naše míry nejsou zrovna 90-60-90. Rozhodli jsme se, že trochu upravíme realitu a vyzkoušíme aplikace, díky kterým můžeme být krásnější, hubenější, vlasatější nebo blonďatější.
Promotion

Občas to vypadá, že jsou kolem nás jen samí krásní bezchybní lidé. Koukají z Facebooku, z blogů, z Instagramu a z dalších sociálních sítí. Jenomže jedno setkání se slavnou blogerkou tváří v tvář mě trochu překvapilo. Působila jako svoje ošklivější sestra. Virtuální prostředí má totiž tu moc, že se na něm dá jednoduše upravovat realita. Zuby trochu vybělí, zvýrazní rty, pomohou s povolenými liniemi… A tak můžete na svět působit jako své lepší já. Kdykoliv. 

 

Vyzkoušejte aplikace: 

Make-up Genius

Umí zmapovat rysy a pohyby obličeje pomocí zrcadlového fotoaparátu. Líčení, které budete chtít vyzkoušet, se tak pohybuje s vámi jako ve skutečném zrcadle. Umožní vám postupně vyzkoušet celé portfolio líčidel L´Oréal Paris.

YouCamMake-up

Kosmetický kufr s profesionální výbavou ve vašem mobilu. Chytrá detekce pozná přesně, jaké máte rysy obličeje a jeho tvar, takže výsledek pak vypadá naprosto přirozeně. Kromě nového make-upu můžete udělat i některé úpravy hodné kosmetické chirurgie – narovná nos, vytvarovat lícní kosti atp. 

PhotoWonder

Umí dodat nové filtry, dají se fotografie otáčet, ořezávat, tónovat, bělit, leštit, odstraňovat pupínky, zvětšovat oči, zužovat postavy, protahovat nohy.