Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Holení musí bolet? Tak to tedy ne!

Holení musí bolet. Aby epilace vydržela co nejdéle, chloupky se musejí vytrhnout. Nenechte si nic nakukat a přesvědčte se, že řešení pro hladce oholenou kůži je na dosah ruky. Bez bolesti a s úsměvem.

Redakce Marianne | 8. 06. 2014

Propagace firmy. Redakce Marianne neodpovídá za obsah sdělení.


Dřív jsem si holila nohy skoro každý den. Toho času, který jsem s tím strávila,“ stěžuje si drobná blondýnka Veronika. Přizvukuje jí Irena s kudrnatou hřívou: „Nechci v koupelně strávit půlku života.“ A připočtěte si další problémy – sem tam zarostlý chloupek, co bolí jako čert, nebo ten pocit, kdy se oholit zkrátka nestihnete a pak celý den cítíte na noze každý chloupek (a pohledy kolemjdoucích!).

Odvěká touha žen mít krásnou a hladkou pokožku byla vyslyšena. A testována je rovnou i skutečnými českými ženami. Bez bolesti a s úsměvem ženy vyhlásily válku všem chloupkům s Philips Lumea.

Uvodni-obrazek-900x600

Do akce „Až 6 týdnů bez epilace“ se zapojila šestice žen z projektu ŽENY s.r.o. Přístroj byl pod ostrou palbou zkušených testerek a výsledek ženy překvapil. Proč? Protože to opravdu funguje! Bez návštěvy kosmetických salonů, bez bolesti, bez přílišného starání se. „Nohy vydrží mnohem déle hladké než při klasickém holení, a dokonce i déle než při epilaci,“ pochvaluje si Lenka, která Philips Lumea vyzkoušela a testuje jej rovnou i se svou dcerou.

Na začátku bylo trochu strachu. „Podobné přístroje jsem viděla v salonech krásy, co když ho nebudu umět použít,“ myslela si s obavami Hanka. Pochybnosti ale rychle zahnalo nadšení z jednoduchého použití. „Nejvíc mě překvapilo, že je to fakt tak snadné. Určitě snazší než se oholit bez jediné chyby,“ potvrzuje další testerka Jitka.

Bylo to pro mne převratné zjištění, že se nemusím holit. Že to nemusí bolet. Že tím nemusím strávit takovou dobu v koupelně. Ale že jednoduše pomocí technologie IPL nařídím chloupkům, aby nerostly,“ pochvaluje si testerka Helena. A Jana, která Philips Lumea testuje nejdéle, rovnou vyhodila všechny žiletky a krémy a už se k nim nehodlá vracet.

Screen_shot_2014-05-15_at_7.09.14_copy

Jak to funguje

Pomocí světelné stimulace IPL tlumí Philips Lumeapřirozený růst chloupků. Kůži stačí ošetřit zpočátku 1× za 14 dní po dobu 4 týdnů a poté každých 6 týdnů. Použít jej můžete i na tu nejjemnější pokožku včetně obličeje, jediným omezením je barva chloupků a kůže, protože technologie pulzního světla nefunguje na výrazně světlé nebo zrzavé chloupky a na extrémně tmavé pokožce. Bezpečí potvrzeno 105 studiemi a více než 2200 ženami. 6 z nich je z České republiky. Vyzkoušejte přístroj také: až do konce července 2014 má pro ženy Philips Lumea připravenou akci – 90denní záruku na vrácení peněz.

Související články