Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak se nalíčit na videohovor, aby vám to na kameře slušelo? Vyzkoušejte tipy a triky make-up artistky Jany Lhotové

Info ikona
Makeup

Webová kamera je nemilosrdná a odhalí na pleti nedostatky, které jsou při běžném kontaktu zanedbatelné anebo tam vůbec nejsou. Osvojte si proto několik jednoduchých kroků, díky kterým budete na důležité videokonferenci vypadat skvěle.

Karolína Peřinová | 11. 03. 2021

Kvůli pandemii koronaviru jsme se museli naučit spoustu nových věcí. Jednou z nich je i práce z domova, kterou často provází on-line porady a schůzky. A kvůli tomu bychom si měli osvojit i několik triků, jak na makeup, který vynikne na webové kameře. Poprosili jsme proto make-up artistku Janu Lhotovou, aby nám prozradila své beauty tipy, díky kterým si doma vykouzlíme líčení vhodné na videohovor.

Klasické denní líčení se od toho na kameru liší v mnoha věcech. Možná se vám už stalo, že jste si udělala makeup a po zapnutí kamery jste se zděsila. Vypadalo líčení v zrcadle úplně jinak? Kamera je totiž nemilosrdná - „zploští“ nám obličej a změní barvy. Jana Lhotová doporučuje, abyste se drželi několika zásad, které při běžném líčení možná tolik neřešíte. Natočila proto podrobný tutoriál, kde vám vše hezky popisuje.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Pokud vás Jany video zaujalo, sledujte nás na Instagramu, kde s Janou pravidelně každou středu vychází beauty videa na téma makeup a péče o pleť.

Mohlo by se vám líbit

marianne.cz