Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Malá řasenková revoluce. Troufnete si na výrazné odstíny?

Info ikona
Řasenka

Černá řasenka je nesmrtelná klasika, která vyniká svou univerzálností. Nezklame vás při denním líčení, a stejně tak podtrhne večerní make-up. Občas ale není na škodu sáhnout po odvážnějším odstínu, který rozzáří vaše oči a zastoupí funkci výrazné rtěnky.

Patříte k ženám, jejichž kosmetickou taštičku okupuje několik černých řasenek a na dně se potuluje jedna hnědá řasenka, která byla vaším největším experimentem? Nebojte se, pravděpodobně nevyčníváte z davu, neboť na černou řasenku spoléhá většina z nás. Letošní rok si ale říká o malou řasenkovou revoluci. Své „štětinky“ v tom mají barevné řasenky, které upozorňují na to, že kvůli nošení roušek si musíme odpírat barevné rtěnky. A kdo dokáže suplovat výraznou rtěnku? Ano, právě barevná řasenka!

O pozornost si říká nejen modrá řasenka, která byla hitem na začátku milénia, ale také růžové, zelené nebo fialové odstíny. Výběr vhodné barvy byste rozhodně neměla podcenit, neboť k barvě očí se nehodí každá barva řasenky. Obecně ale platí, že fialové a zelené odstíny jsou vhodné pro hnědé oči a růžová bude ladit všem modrookým ženám. Pokud máte zelené oči, pak sáhněte po fialové nebo růžové řasence.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit