Přejít k hlavnímu obsahu
Krása

Malá řasenková revoluce. Troufnete si na výrazné odstíny?

Info ikona
Řasenka

Černá řasenka je nesmrtelná klasika, která vyniká svou univerzálností. Nezklame vás při denním líčení, a stejně tak podtrhne večerní make-up. Občas ale není na škodu sáhnout po odvážnějším odstínu, který rozzáří vaše oči a zastoupí funkci výrazné rtěnky.

Patříte k ženám, jejichž kosmetickou taštičku okupuje několik černých řasenek a na dně se potuluje jedna hnědá řasenka, která byla vaším největším experimentem? Nebojte se, pravděpodobně nevyčníváte z davu, neboť na černou řasenku spoléhá většina z nás. Letošní rok si ale říká o malou řasenkovou revoluci. Své „štětinky“ v tom mají barevné řasenky, které upozorňují na to, že kvůli nošení roušek si musíme odpírat barevné rtěnky. A kdo dokáže suplovat výraznou rtěnku? Ano, právě barevná řasenka!

O pozornost si říká nejen modrá řasenka, která byla hitem na začátku milénia, ale také růžové, zelené nebo fialové odstíny. Výběr vhodné barvy byste rozhodně neměla podcenit, neboť k barvě očí se nehodí každá barva řasenky. Obecně ale platí, že fialové a zelené odstíny jsou vhodné pro hnědé oči a růžová bude ladit všem modrookým ženám. Pokud máte zelené oči, pak sáhněte po fialové nebo růžové řasence.