Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Podcast CARPE DIEM

Marianne má nové podcasty! Jsou o tématech, která všichni řešíme: o přátelství, odvaze, úspěchu i štěstí.

Redakce Marianne | 12. 12. 2019

Podcasty Carpe Diem - dopisy Šimonovi pro Marianne nahrála renomovaná koučka Magdalena Vokáčová, která už v těhotenství začala svému synovi psát dopisy, v nichž se snažila mu předat základní životní pravidla. Nyní je propojuje se zkušenostmi ze své dvacetileté praxe koučování. Poslechněte si Magdalenu a staňte se režiséry svého života!

Carpe Diem, 5. díl: Odvaha
Všichni se něčeho bojíme. Jenže prožít život opatrně, na jistotu nebo dokonce zbaběle, člověka nic moc zásadního nenaučí. Poslední díl série Carpe Diem, dopisů koučky Magdaleny Vokáčové synovi, se věnuje odvaze. Být odvážný je nepohodlné, ale vyplácí se to.

Carpe Diem, 4. díl: Autenticita aneb všechny podoby našeho já
Teprve tehdy, když sami sebe doopravdy známe, můžeme říct, jestli jsme pravdiví anebo ne. Jenže být sami sebou je poměrně pracné. Další díl série Carpe Diem, dopisů koučky Magdaleny Vokáčové synovi, je věnovaný autenticitě.

Carpe Diem, 3. díl: Přátelství prodlužuje život
Další ze série Carpe Diem, inspirativních dopisů, které napsala koučka Magdalena Vokáčová svému synovi. Tentokrát se věnuje léčivé síle přátelství, protože právě přátelství je jednou z podob hluboké lásky. Podcast o společném smíchu, bolesti i radosti ze sdílení.

Carpe Diem, 2. díl: Naladění na úspěch
O úspěchu se hodně mluví a málo ví. Druhý díl série Carpe Diem, inspirativních dopisů, které napsala koučka Magdalena Vokáčová svému synovi, je věnován úspěchu. Co vám pomůže na cestě za nejlepší verzí sebe sama?

Carpe Diem, 1. díl: Štestí a život vzhůru nohama

Koučka Magdalena Vokáčová napsala svému synovi Šimonovi pět dopisů jako inspirativního průvodce na cestě životem. První díl je o štěstí a o tom, jak si občas pleteme uspokojení a smysluplnost. Štěstí ale mohou být i kruhy pod očima, deset kilo navíc nebo život převrácený vzhůru nohama.

 

 

Související články