Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne bydlení

Nové Marianne Bydlení je ode dneška na stáncích!

Až si dnes půjdete do stánku pro nové číslo Marianne Bydlení, hledejte v přihrádkách s časopisy červenozelenou obálku. Po jeho otevření na vás čeká opět spousta zajímavého čtení, rad a inspirace.

Redakce Marianne | 6. 02. 2014

Jaro je ještě daleko před námi, ale my vám to čekání trochu zkrátíme. Čím? Třeba nápady, jak si nově vymalovat nebo vytapetovat či jak si pomocí textilu proměnit byt v rozkvetlou louku nebo divoký les.

Chystáte velký úklid? Máme pro vás rady, jak a čím si ulehčit práci a čeho se naopak vyvarovat, abyste úklidem nestrávili celý den. 

Samozřejmě nechybějí další proměny interiérů našich designérek! Klára Šumová vám ukáže, jak lze moderně zařídit a barevně prozářit ložnici v klasické české chalupě. Lenka Hlaváčová vám zase poradí, jak zařídit obývací pokoj s jídelnou tak, aby se v místnosti dalo odpočívat i trávit chvíle s přáteli u večeře. 

Nevíte, co se starými krajkami po babičce? Inspirujte se nápady designérky Denisy Bartošové, která vám ukáže jejich praktické využití.   

V tomto čísle také startuje nová rubrika. Marianne Bydlení letos slaví deset let, a tak každý z redakčního týmu zavzpomíná na svá léta v časopise a zároveň prozradí, jak mu práce ovlivnila život. Každý z těchto článků bude doprovázen spoustou fotografií, na nichž sami nejlépe posoudíte, jak se lidé, kteří pro vás časopis tvoří, změnili.