Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Přivítejte nový rok nepřehlédnutelným třpytem

Info ikona
Apart

Příchod nového roku nemusí doprovázet jen velkolepé silvestrovské párty a ohňostroje. Oslavit ho můžete i po svém! Třeba novým kouskem do šperkovnice. Zpříjemněte si vstup do nového roku a využijte slevy až -70 % na vybrané šperky a hodinky APART!

Promotion | 27. 12. 2021

Nenadělil vám Ježíšek vytoužený dárek?

Tak nezoufejte! Nyní máte možnost udělat si radost sami. APART pro vás připravil spoustu atraktivních slev na trendy kousky, které vám nesmí chybět!

Okouzlující zlaté a stříbrné šperky zdobené nádhernými zirkony, diamanty nebo barevnými drahokamy nyní koupíte za bezkonkurenční ceny.

Vybírat můžete z náušnic, náramků, náhrdelníků, přívěsků a prstýnků v klasickém, moderním nebo extravagantím stylu.

Info ikona
Apart

Zlatý náramek se syntetickými onyxy

Jeden nikdy nestačí!

Krásných věcí není nikdy dost! Proč byste se tedy měli spokojit jen s jedním šperkem, když můžete mít rovnou celou soupravu.

Splňte si své tajné přání a pořiďte si nádhernou sadu náušnic, řetízku a přívěsku, která vás ohromí svým třpytem i propracovanými detaily.

Info ikona
Apart

Stříbrný náhrdelník

Buďte trendy za každé situace

Blíží se nový rok, který přinese spoustu nezapomenutelných zážitků, lákavých příležitostí a zajímavých setkání. Všechny tyto okamžiky pro nás mohou být zlomové. Sebevědomí a sílu na důležité životní kroky získáte díky jedinečným hodinkám od světových výrobců, které najdete nyní v APARTu za neuvěřitelně nízké ceny!

Čekají na vás dámské i pánské modely značek Bergstern, Elixa, AM:PM, Albert  Riele nebo Aztorin, které propojují dokonalou kvalitu, originální design a užitečné funkce. Ale pospěšte si, protože nezastavitelně mizí!

Info ikona
Apart
Šperky Apart