Myslíte si, že váš vám partner říká všechno? Možná ano, ale je možné, že některé věci tak trochu zapomene zmínit. Třeba, že měl pracovní schůzku s atraktivní a mladší kolegyní, co všechno hledá na webu (ještě že jde smazat historie) a výživové složení pravidelných obědů z fast foodu.
Promotion

Petr (53) před svou milovanou manželkou zatajil spolupráci se ženou, o které věděl, že by ji jeho manželka vnímala jako ohrožení. "Byl to nesmysl z obou stran - mně se Alena vždycky líbila, ale nejsem přece zvířátko, neměl jsem potřebu si s ní cokoli začít - doma mi bylo fajn a všem podobným lákadlům jsem vždycky odolal. Ale věděl jsem, že má žena Alenu sleduje jako ostříž, a tak jsem pracovní schůzky s ní doma prezentoval jako schůzky s někým jiným, abych ji chránil před pochybnostmi a sebe před narážkami nebo scénami. Z této nevinné lži vznikl problém, každá další totiž na sebe navazuje další... Že to celé nakonec prasklo a že doma byla dusno, snad ani není nutné psát," svěřuje se Petr.

Další příběhy ze života i to, co muži tají a k čemu to ve vztahu vede, se dočtete v článku Karolíny Kamberské v lednové Marianne, která je ještě na stáncích.