Je tady plavková sezóna, a tak přišel čas zkusit účinný způsob pro pevnější a lépe tvarovanou pokožku. Díky těmto zázrakům můžete na pomerančovou kůži zapomenout!

Naše kůže stárne a ztrácí svou pružnost. To je bohužel fakt, kterému se zkrátka nevyhneme. Představte si, že máte přístroj, který vaši pokožku pomáhá vyhlazovat a navracet jí pevnost, jemnost i mladistvý vzhled. Že to zní jako sci-fi? Vůbec ne, značka Nu Skin® objevila s ageLOC® zařízením Galvanic Body Spa budoucnost v péči o tělo.

pr

Díky technologii pulzování a patentovanému rozhraní ageLOC® dodává nové zařízení účinnou ingredienci přímo do kůže. Zaměřuje se na viditelné znaky stárnutí pokožky, zjemňuje ji, stimuluje, čistí, osvěžuje a pomáhá proti projevům pomerančové kůžePak už se jen můžete radovat ze skvělého výsledku. Díky galvanickým proudům dochází k lepšímu průniku ingrediencí potřebných proti stárnutí do pokožky, takže jejich použitím lze výrazně zlepšit strukturu kůže paží, spodní části břicha, hýždí a stehen.

Zázračné účinky:

- zpevňuje povislé paže, břicho, hýždě a stehna

- vyhlazuje pomerančovou kůži

- omlazuje pokožku

- stimuluje, hydratuje a osvěžuje pokožku

pr

Pro optimální výsledek používejte zařízení ageLOC® Galvanic Body Spa v kombinaci s ageLOC® Body Shaping Gel. Tyto dva produkty pracují společně a rozmazlují vaše tělo anti-aging účinky. Používejte ideálně třikrát týdně na stehna, paže, hýždě nebo spodní část břicha. Při aplikaci na přístroj netlačte, galvanické proudy vykonají všechnu práci za vás. Takže vzhůru za vysněnou postavou!

pr

Promotion