Intimissimi přináší revoluční kampaň s překrásnou myšlenkou.
Promotion

Herečka Dakota Johnson, známá z filmové série Padesát odstínů šedi, a top modelka Irina Shayk jsou hvězdami nové kampaně Intimissimi, která představuje silné ženy v různých odvětvích. 

A protože takových žen není nikdy dost, přidala se k nim tenistka Ana Ivanovic a autorka kuchařek a podnikatelka Ella Mills

i
Irina Shayk a Mario Testino, zdroj: Intimissimi

Když se fotí kampaň o sebevědomých, úspěšných a odvážných ženách, není povolanějšího fotografa, než je Mario Testino, legenda módní fotografie. 

Byl to úžasný zážitek, ale byla to také výzva, protože šlo o kampaň na spodní prádlo s ženami, které byly oblečené. Chtěl jsem zachytit, jak se tyto ženy cítí díky spodnímu prádlu, které mají pod oblečením. Intimissimi udělalo velmi odvážný krok, když zvolilo tuto formu kampaně,” prozradil Testino. 

i
Dakota Johnson, zdroj: Intimissimi

Jak už jste poznali, v kampani nefiguruje prádlo ani ženské tělo. Intimissimi vyznává filosofii, že krása pramení z vnitřní síly ženy a z jejího charakteru. Ovšem, když máte pod šaty skvělé spodní prádlo, cítíte ještě lépe a je to na vás vidět. 

i
Ana Ivanovic, zdroj: Intimissimi

I vy můžete ukázat svou ženskou sílu. Sdílejte své fotografie v prádle Intimissimi, které může být klidně skryto pod šaty a přidejte hashtag #intimissimi a #insideandout