Společně s Bradley Cooperem se v novém filmu Zrodila se hvězda objeví zpěvačka Lady Gaga. Na filmovém festivalu v Benátkách zazářila v šatech od Valentina.
Promotion

Herecké obsazení a děj

Kromě Lady Gaga hraje ve filmu Bradley Cooper, který je zároveň režisérem a jedním ze tří scénáristů celého snímku. Bradleyho postava Jackson Main je muzikant, stejně jako Ally (Lady Gaga). Děj se točí okolo jejich osobního a profesionálního vztahu. Velmi zajímavý začíná být příběh tehdy, když Jackson a Ally bojují mezi sebou, ale také sami se svými vnitřními problémy. Kromě Bradleyho a Lady Gaga se ve filmu objeví ještě Sam Elliot, Anthony Ramos a Bonnie Somerville, Jacksonovy nejlepší kamarády hrají Dave Chappelle a Andrew Dice Clay. Na malou chvíli se v Zrodila se hvězda ukáže také zpěvačka Halsey.

Už třetí remake

Film, který přijde do českých kin letos 4. října, je už třetím remakem tohoto příběhu. První remake filmu z roku 1937 s Janet Gaynor byla slavná muzikálová verze z roku 1954 s Judy Garland v hlavní roli. V roce 1976 se filmaři rozhodli příběh vyprávět znovu, tentokrát s Barbrou Streisand. Janet a Judy byly obě za Zrodila se hvězda nominovány na Oscara, tak třeba se to poštěstí i Lady Gaga.

View this post on Instagram

#AStarIsBorn

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on Sep 1, 2018 at 2:10pm PDT

Trailer

Trailer začíná scénou, jak Jackson Main zpívá a hraje na kytaru před obrovským publikem na britském festivalu Glastonbury. Zajímavostí je, že Bradley Cooper, který Jacksona hraje, na festivalu v roce 2017 skutečně vystoupil, takže scéna není nijak uměle vytvořená. Trailer navíc ukazuje Lady Gaga tak, jak jste ji zřejmě nikdy před tím neviděli. Bez make-upu a v běžném oblečení.

Lady Gaga zazářila na filmovém festivalu v Benátkách

V krásných růžových peříčkových šatech od Valentina Lady Gaga naprosto ovládla červený koberec v Benátkách. Britský The Guardian o ní napsal že okouzlila ve stylu Barbry Streisand.

View this post on Instagram

#AStarIsBorn

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on Sep 1, 2018 at 2:26pm PDT

Promotion