Bláznivé, elegantní, retro – takové jsou klobouky. Ať už máte na sobě cokoli, pomyslnou tečku vašemu outfitu dodá právě dobře zvolený klobouk nebo čepice.
Promotion

Jsou barevné, slaměné, se stužkou, mají různé tvary. Především jsou unisex. Ženy si s chutí přivlastnily pánský styl a tenhle malý kousek povýšily na módní doplněk. Zjistěte, jaký se bude hodit vám.

Nebezpečný gangster

Jako mafiánka ze 30. let budete vypadat v klobouku ve stylu Al Caponeho. Hodí se nejen ke kalhotovému kostýmku, bundě, ale i k džínám, overalu nebo šortkám. Původně pánský styl si kdysi oblíbily slavné filmové divy, dnes ho rády nosí celebrity.

rosie

Rozpustilý kankán

Rozpustilý klobouček zvaný kankán je většinou slaměný, se stuhou nebo mašlí. Hodí se ke kratším šatům, ale i k uvolněným lněným kouskům. Nic necharakterizuje pohodové léto lépe než retroslamák, připomínající slavnou éru Moulin Rouge.

Screen_shot_2013-07-17_at_15.58.21

Nesmrtelný baret

Původně pánské modely se zabydlely v dámském šatníku. Baret do letošní kolekce zařadil Ralph Lauren a překvapivě jej zkombinoval s dlouhými květovanými šaty. Anebo že by to byla nostalgická ozvěna Faye Dunaway v roli Bonnie?

ralph-lauren-spring-2013-print

Ralph Lauren použil klasický baret a kankánový klobouček v netypické černé barvě.

Čepice s kšiltem

Klukovský look vám dodá čepice s kšiltem, ať už připomíná námořnický styl, nebo je to styl městských floutků. Hodí se ke kožené nebo látkové krátké bundičce. Uvolněné, trochu rebelské a hodně mladistvé.

cepice_ksilt Screen_shot_2013-07-16_at_11.58.15