Léto ještě ani nezačalo, ale my už se těšíme na podzim. Důvod? Naplno si užijeme modely od Zuzany Kubíčkové, která nám právě představila svou kolekci pro nadcházející podzim a zimu.
Promotion

Návrhářka Zuzana Kubíčková se inspirovala v barevné paletě podzimního lesa, kterou tvoří odstíny rostlin, medových pláství a odlesků babího léta. Nenápadná barevnost hořčicové, tmavé a světle modré, rezavé a bordó je osvěžena kontrastní korálkovou výšivkou v ostře oranžové nebo bledě modré. Přirozeně tak využila přírodní materiály jako je vlna, bavlna, kůže a hedvábí. Dominantní kůže podtrhující ženskost střídají hedvábné akcenty, které odhalují dívčí polohu kolekce a společně tak prozrazují Zuzanin rukopis.

Linie se soustředí na klasické štíhlé siluety s oblekovými prvky a geometrické vzory ve tvaru šestiúhelníků, drobného kára, kostiček a diagonálně proplétaných linek. Zdánlivě jednoduché motivy se násobí a potkávají v různých podobách ve formě kabátů, sukní, vest a halenek. „Zemité a neutrální barvy podzimní přírody mi evokují sedmdesátá léta, ale spojení s geometrickými motivy a výraznými barvami kolekci dává nádech současnosti," říká návrhářka Zuzana Kubíčková.

Tvář podzimní kolekce, herečka Táňa Pauhofová, nafotila exkluzivní editorial během kterého vzniklo také krátké video. Táňa zůstala věrna své profesi a znázornila femme fatale, slavnou herečku, připravující se na svou novou roli.

 

 

SHOWROOM ZUZANA KUBÍČKOVÁ
info@zuzanakubickova.com
Mánesova 84 Praha 2
www.zuzanakubickova.com

Podívejte se na video s Táňou v roli femme fatale: