Promotion

Předtím než se definitivně rozloučíme s letoškem, poradíme vám ještě s přípravou přelomu roku, pomůžeme vybrat dárky na poslední chvíli a uložíme vaše hosty do praktických rozkládacích gaučů, které se budou hodit nejen na Silvestra. Pak už společně vykročíme do Nového roku, který bude opět plný inspirace!

Promotion

Aby se vám doma sklonek roku slavil nad míru luxusně, pomůžeme vám s výrobou originálních dekorací, které jako by vypadly z obrazu barokních mistrů a vezmeme vás na návštěvu k mistru skláři, který i z obyčejných lahví na víno dokáže vykouzlit dílo, o jakém se vám nesnilo. 

Kontrasty romantické historie a současného designu se necháme unášet v rekonstrukci loftu v bývalém kláštěře pod pražským Strahovem. Pohádkovou zimní krajinou Kostelce na Hané nás provede vyprávění o generacích zahradníků z rodiny Marciánů.

Za soutěžní proměnou koupelny se značkami Rako a Ravak se vydáme do Benešova, kde se vyřádila naše designérka Andrea Koupová. Výsledek vás nadchne! V druhé proměně se těšte do holčičího pokoje pro dvě dospívající sestry, do kterého designérka Saša Dýcková navrhla chytrý nábytek na míru pro dokonalé soukromí. 

A protože odmítáme v zimě prochladnout, zahřejeme se rovnou 25 žhavými tipy do domácnosti, které si může dovolit opravdu každý a dokážeme vám, že i kovové odstíny dokáží interiér krásně zútulnit.

Konec roku přináší bilancování, které jsme se rozhodli pro jednou rozřešit za vás a přichystali jsme vám nabitou novoroční soutěž! Každý si totiž po celoročním shonu zaslouží odměnit. 

Tak hurá do toho!

Krásný sváteční čas přeje Marianne Bydlení.

 

Promotion