Čím dál víc rodičů hledá pro své děti nejen oblečení praktické, ale i kvalitní, šetrné k citlivé dětské pokožce a pokud možno aby stylem ladilo i s jejich dospělým vkusem. Patříte mezi ně? Pak si nenechte ujít dvě novinky na českém trhu.
This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.

Na českém trhu jsou totiž nyní k mání dvě portugalské značky, které vás okouzlí na první pohled a rovnež na první dotyk. Přesvědčit se můžete v butiku B for B The Best for Baby, který najdete ve druhém patře obchodního centra Atrium Flora v Praze.

Tou první je Laranjinha, která se výrobou dětského oblečení zabývá již 35 let. V jejím sortimentu najdete oblečky jak pro novorozeňátka, tak i pro starší batolata. Vše je ušité z bavlny, kterou snese i ta nejcitlivější pokožka, a některé modely jsou dokonce bezešvé, aby se zejména ty nejmenší děti cítily opravdu pohodlně. Pod značkou Laranjinha najdete jak kolekci dětského spodního prádla, tak i kolekci ušitou za bambusového vlákna – opět pro největší pohodlí a bezpečí novorozenců.

Ale tím to nekončí, na své si přijdou i starší děti (a jejich maminky). Jak dítě roste, roste i kolekce elegantního a stylového oblečení a doplňků. Pro děti od 12 měsíců Laranjinha nabízí jemné, komfortní a přitom trendy oblečení pro každý den. Najdete v ní půvabné šatečky a kombinézky pro procházky s rodiči, svetříky a šortky nebo košile a šaty polo. Všude převažují pastelové barvy a decentní vzory. 

Druhou značkou je opět portugalská Naturapura, která si rovněž klade za cíl především pohodlí a zdraví dětí, a tak vyrábí oblečení jen ze 100% přírodní bavlny. Tomu odpovídá i barevné spektrum oblečků – protože se během výroby nepoužívají žádná umělá barviva ani bělicí prostředky, jsou kolekce značky Naturapura výhradně v neutrálních odstínech béžové, hnědé a zelené. 

Proč je kůže dítěte pro Naturapuru tak důležitá? Protože je naším největším orgánem a obzvlášť ta dětská vyžaduje tu nejlepší péči. Je totiž tenčí než kůže dospělého a má méně chloupků, proto je i méně způsobilá vyrovnat se s horkem nebo chladem a méně odolná vůči vlivům okolního prostředí. Pokud vaše děťátko trpí ekzémem či jinými kožními problémy, může být Naturapura tím nejlepším řešením.