Vzpomínáte si, jakou oscarovou róbu letos oblékla herečka Jennifer Garner? Pokud ne, patříte nejspíš k většině. Mnohem spíš se člověku vybaví královsky modrá Gucci róba Brie Larson, kanárkově žluté šaty Louis Vuitton, které oblékla Alicia Vikander, nebo Cate Blanchett v mentolové róbě od Armani Privé. Přesto jsou to podle společnosti Google právě tyto šaty, které si lidé v kategorii večerní outfit googlovali nejvíce. Podívejte se na ně a zjistěte proč.
Promotion

Foto: Getty Images

 Tady jsou!
Oscarové šaty Jennifer Garner

GettyImages 512917762

Dlouhá černá róba s třpytivými detaily na korzetu patří spíš do kategorie „neurazí, nenadchne“, tak jak je možné, že v té obrovské konkurenci na oscarovém červeném koberci googlovali fanoušci právě tyto šaty od Versaceho? Je to tím, že černá zeštíhluje a je vždy sázkou na jistotu? Nebo fanoušky víc než šaty zajímá hereččin soukromý život? 

ČTĚTE TAKÉ: Jennifer Garner poprvé o rozvodu s Benem Affleckem. Její upřímná zpověď vhání slzy do očí!

Ani jedno. Nejpravděpodobněji za to může výrok v talk show Tonight Show with Jimmy Fallon, kde se Jennifer Garner svěřila: „Tohle byly šaty od Versaceho a byly ušité přímo pro mě. A víte, jak se to dělá? Vidíte tady na té fotografii můj pas? Ve skutečnosti žádný nemám! Moje orgány jsou tady rozptýlené okolo, abych ho (jako že) měla. To se dělá tak, že přijdou dva chlapíci, Italové, a zašijou vás do železného korzetu. Ne to přeháním, ale pravdou je, že ten korzet byl kovový a ti chlapíci byli Italové. V dalším kroku bylo třeba stlačit moje žebra...,“ vtipkovala Jennifer.

A jak se v takové róbě cítila? „Bylo to intenzivní! Velmi intenzivní!“ prozradila se smíchem. Nyní je jasné, proč si její šaty nezaslouží upadnout v zapomnění. Chcete-li si připomenout, jak to slušelo ostatním herečkám, podívejte se na další článek.

ČTĚTE TAKÉ: Nejkrásnější róby na Oscarech podle Marianne