Jestli se letos chystáte na ples a stále tápete ve výběru večerní róby, máme pro vás pár tipů.
This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.

Pokud máte ještě čas, objednat si šaty online nebo si je nechat ušít, určitě se podívejte (klidně i pro inspiraci) na Asos. Mají tam pestrý výběr krásných šatů, které jsou určené například přímo na maturitní ples (prom dress). Navíc tam seženete střihy, které jsou speciálně ušité pro drobnější a menší postavy nebo naopak pro plnější typy.

Pokud vám termín plesu už opravdu hoří, pak jednejte rychle a zajděte například do Manga, kde mají krásnou kolekci večerních šatů, klasičtější modely najdete ve Van Graafu. Anebo se podívejte do galerie na výběr rób, který jsme pro vás připravili.

 

4 tipy, jak se při oblékání vyhnout faux pas

1. Pokud to není vyloženě nutné, silonky nechte doma. Když už punčocháče, tak ne ty s vysokým leskem. K tmavým šatům vypadají dobře a jsou trendy klasické černé tenké. A samozřejmě platí, že když už punčocháče, tak boty s plnou špičkou!

2. Podprsenka nebo její ramínka by neměla být vidět. Úplně zapomeňte ta na plastová průhledná. Když už musíte podprsenku přiznat, tak volte jemnou krajku.

ČTĚTE TAKÉ:
 

3. Jestli potřebujete pod šaty trochu vyladit křivky, pořiďte si stahovací prádlo. Na červeném koberci se bez něj neobejdou ani ty největší světové celebrity.

4. Krásný šperk umí ve večerním světle rozzářit. Ale pamatujte, že méně je více. Pokud zvolíte k šatům bez ramínek velký náhrdelník, pak stačí už jen opravdu drobné náušnice.