Promotion

Toužíte po přirozeně rozzářené pleti a chcete stále působit mladistvým dojmem? Nic si nenalhávejte ani se za to nestyďte, po dokonalé pleti touží všechny ženy… Ale jak to udělat, aby pleť byla na pohled rozzářená a odpočinutá, jako byste se právě vrátila z dovolené?

Promotion

Nová řada NIVEA Cellular Perfect Skin obsahuje speciální pečující komplex, který okamžitě zlepšuje vzhled pleti a při pravidelném používání pleť omlazuje a dodává jí zářivý vzhled.

Okamžitý efekt: ZÁŘIVÝ VZHLED - vyrovnává nedokonalosti, sjednocuje pleť a nádherně ji prozáří.

Dlouhodobý efekt: OMLAZENÍ PLETI - vyhlazuje vrásky a zpevňuje pleť, zmírňuje pigmentaci, rozjasňuje pleť na buněčné úrovni a chrání ji před předčasným stárnutím.

 

Přihlašte se do testování produktů NIVEA!

Vybereme 100 z Vás, kteří dostanou zadarmo 3 testovací produkty NIVEA Cellular Perfect Skin. Jediné, co od Vás budeme chtít, je vyplnění krátkého dotazníku, po ukončení testování. 

 

Testujeme nové krémy NIVEA Cellular Perfect Skin

Na den

Lehký zdokonalující krém pleť vylepší i bez použití make-upu. Pigmenty v miniaturních kapslích se uvolní při aplikaci na tvář, ta je pak sjednocená a póry zjemněné.

Na oči

Rozjasňující oční krém je velice jemný a bez parfemace. Díky barevným minerálním pigmentům partie kolem očí jemně tónuje, a tak působí na tmavé kruhy.

Na noc

Intenzivní noční péče snižuje výskyt pigmentových skvrn a viditelně redukuje vrásky. Pleť zpevňuje a působí na buněčnou obnovu. Dokonale hydratuje a pečuje.

 

Zájemce o účast na akci, týkající se testování produktů značky NIVEA, uděluje přihlášením do této akce společnosti BURDA Praha, spol. s r.o., souhlas s předáním poskytnutých osobních údajů parterovi této akce.

Promotion