Tento rok je Londýn destinací, kam byste měli zavítat. Do královské rodiny přibudou hned dva členové a město se promění v místo oslav a radosti. Poradíme vám, kam vyrazit a co si nenechat ujít.
Promotion

 

Žádná jiná královská rodina se ve světě netěší takové oblibě jako ta britská. Největší popularitu jí přinesla princezna Diana, která silou své osobnosti sejmula z Buckinghamského paláce závoj nedotknutelnosti a vstoupila do srdcí svých poddaných. Obyvatelé Británie si uvědomili, že trochu té lidskosti by královské rodině neuškodilo. 

Když se v roce 2011 oženil princ William s Kate Middleton, Britové opět získali ženu, kterou by mohli milovat. Letos v dubnu se páru narodí třetí potomek a přibude ještě jeden člen královské rodiny. Princ Harry se 19. května ožení s americkou herečkou Meghan Markle. Je tedy více než zřejmé, že rok 2018 přinese mnoho důvodů k oslavám a jejich středobodem bude právě Londýn. 

Navštivte nejzajímavější místa královských oslav podle renomované letecké společnosti British Airways, která létá z Prahy do Londýna 4krát denně.