Komerční článek - Nemáte postavu jako modelka z přehlídkového mola? Nemějte z toho vrásky na čele. Oblé křivky vypadají nejenom zdravě, ale také krásně. Na tom se shodne velká část mužské populace. Pokud vás přeci jen některé partie trápí, lze je umě zakrýt vhodně zvoleným oblečením. Máme pro vás několik tipů pro nastávající jarní sezónu.
Promotion

Propagace značky Otto.
Marianne.cz není jejím autorem a nemá vliv na její obsah.

Co se pro oblé křivky hodí?

Základem šatníku baculek by mělo být oblečení ze splývavých materiálů, které lehce kopíruje siluetu, ale zároveň dokáže skrýt to, co nemá být vystaveno na odiv. U topů a halenek se hodí mírné vypasování. Beztvaré rovné střihy silnější postavě spíše uškodí.

České návrhářky ženám pro letošní sezónu doporučují originální tuniky s netopýřími rukávy nebo se sníženým pasem. Na rozdíl od přiléhavých dámských triček tunika schová problematické partie jako silnější bříško nebo zadeček. Není třeba se bát ani výraznějších vzorů, dejte však pozor na příliš křiklavé barvy.

Dále radí vypasované šaty s úzkou sukní nad kolena. Úzká sukně odvede pozornost od silnějších stehen. Šaty mohou být letní nebo z jemného úpletu. Navrch lze obléci krátké vypasované sáčko.

Tuniku i šaty je možné doplnit jednobarevnými legínami nebo tmavými punčochami. Pro zvýraznění lýtek a kotníků si obujte lodičky nebo kozačky na podpatku.

Nakonec nezapomeňte ani na doplňky. Výrazné doplňky jako šperky a velké kabely poutají pozornost a nikdo si tak nevšimne partií, které byste raději nechali v utajení. Nebojte se pustit ani do retro kreací, které budou letošní jarní sezónu hitem.

Další inspiraci pro trendy jarní outfit můžete najít na internetových stránkách www.otto-shop.cz. Pokud si s módou nevíte rady nebo by vás zajímalo, jak rafinovaně schovat své nedostatky, obraťte se na stylistu, který má oblékání v malíčku.