Kampaň, kterou nafotila uznávaná módní fotografka Annie Leibovitz, se jmenuje Poznejte velké dámy Británie. Oslavuje deset uznávaných britských žen z různých profesí a prostředí, jež spojuje silný osobitý styl a inspirativní úspěchy, kterých dosáhly.
Promotion


Tyto ženy představují na fotografiích Annie Leibovitz novou podzimní kolekci v kampani britského řetězce Marks & Spencer. Kampaň bude spuštěna exkluzivně ve vlajkové prodejně M&S na Václavském náměstí 26. září a je znamením návratu k silnému zaměření na kvalitu a styl.

Mezi deseti známými ženami najdete například herečku Helen Mirren, televizní moderátorku a bojovnici za charitu Katie Piper, olympijskou vítězku v boxu Nicolu Adams, kreativní ředitelku americké Vogue Grace Coddington či písničkářku Ellie Goulding.

Fotografka Annie byla pro focení perfektní volbou – její osobitý styl s dramatickou estetikou byl to nejlepší, co si řetězec Marks & Spencer mohl přát. Ženy jsou na jejích fotografiích zobrazeny ve stylu živých obrazů na čtyřech typech typicky britských pozadích, kde představují různé hrdinné kategorie podzimní kolekce. Nabídka je pestrá – od luxusních látek přes umělé kožešiny se zvířecími vzory až po čisté střihy.

Kromě Velké Británie se kampaň představí v celkem deseti mezinárodních vlajkových prodejnách Marks & Spencer v Paříži, Šanghaji, Hongkongu, Dubaji, Istanbulu, Moskvě, Praze, Singapuru, Amsterdamu a Gurgaonu. V České republice poběží kampaň exkluzivně ve vlajkové prodejně M&S Melantrich v Praze. Veškeré představené produkty budou dostupné od 26. září.