Možná jste netušili, že právě bílá košile se symbolem diamantu odstartovala před šedesáti lety úspěch značky Gant. Od té doby ji stále zdokonalují a dnešním dnem Gant celosvětově představuje kolekci košil Diamond G, dovedenou k naprosté dokonalosti a oslavuje tím historii značky samotné.
Promotion

Pro něj či pro ni, formální či ležérní, každá z nich nabízí dokonalý střih a detaily, které Gant tak proslavily - jak říká citace z kampaně „Pro speciální příležitosti by každá žena měla mít malé černé. Pro všední dny však potřebujete jediné – dokonalou bílou košili".

Něco málo z její historie:
Zakladatel značky Bernard Gantmachter se v části Manhattanu zvané New York Garment District těšil pověsti experta na košilové límce, když potkal svojí budoucí ženu, která byla prozměnu odbornicí na košilové knoflíky. V roce 1949 tak vznikla značka Gant, jejíž pravým srdcem je právě košile.

Dnešní košili Diamond G předcházely mnohé inovace a nechybí ji žádný detail jako je perfektní límec, boxový sámek, poutko na zádech (dříve hrálo úlohu v milostném životě studentů univerzit Ivy League, když byl chlapec zadaný, poutko košile ustřihl a jeho dívka na oplátku nosila jeho šálu), třetí knoflík na zadní straně límce.... Oxfordské košile jsou šité z nejjemnější egyptské bavlny.

Ve své kampani Gant představuje pět talentovaných a zajímavých lidí. Od oceňované básnířky po zapáleného ochránce amazonských pralesů. Všechny s klíčovým heslem "Změnili svět. Ale košile zůstává."

{YouTube}s2Yh5WI8kX8{/YouTube}

Kolekce košilí nové řady Gant Diamond G jsou na výběr v celé škále barev ode dneška ve vybraných prodejnách Gant. Jděte se tam podívat, protože kromě bezchybných košil značka právě teď celosvětově představuje také novou vizuální identitu.