Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
4taurusMilí Býci, dnešní energie dne přináší zajímavý spontánní nápad a určitý lákavý podnět, který Vás může i provokovat k tomu, něco nového si vyzkoušet. Potěšit Vás může i to, jaká příchozí změna na Vás čeká.

V domácím prostředí se dnes může i něco nečekaně změnit a umožnit Vám získat nad něčím drahocenný čas či neplánované volno. Den přeje vzájemné rodinné výpomoci a ochotě pomoci druhému tam, kde to je i pro Vás výhodné či jinak užitečné.

V pracovní oblasti můžete zaznamenávat více prosincových námětů ve spojitosti s tím, co je možné také předpokládat a na čem se budete moci i nezávazně s druhým domluvit. Dnešní situace může sama upozornit na to, co si vyžaduje opravu či záruku správného fungování.

Luna se ještě chvíli pohybuje ohnivým znamením Střelce. Vnáší do dne příjemný impuls k projevení optimismu, vtipkování a spontánních nápadů. Zdravotně je den zaměřen na boky, kyčle, kostrč a také na stehna, kolena, kosti a klouby. Vhodná je i péče o nehty na rukou a nohou a fyzicky méně náročné aktivity.

Býk