Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Horoscope

Býk

21. 4. - 21. 5.

Milí Býci, dnešní energie dne přináší zajímavý spontánní nápad a určitý lákavý podnět, který Vás může i provokovat k tomu, něco nového si vyzkoušet. Potěšit Vás může i to, jaká příchozí změna na Vás čeká.

Kariéra

V pracovní oblasti můžete zaznamenávat více prosincových námětů ve spojitosti s tím, co je možné také předpokládat a na čem se budete moci i nezávazně s druhým domluvit. Dnešní situace může sama upozornit na to, co si vyžaduje opravu či záruku správného fungování.

Zdraví

Luna se ještě chvíli pohybuje ohnivým znamením Střelce. Vnáší do dne příjemný impuls k projevení optimismu, vtipkování a spontánních nápadů. Zdravotně je den zaměřen na boky, kyčle, kostrč a také na stehna, kolena, kosti a klouby. Vhodná je i péče o nehty na rukou a nohou a fyzicky méně náročné aktivity.

Láska

V domácím prostředí se dnes může i něco nečekaně změnit a umožnit Vám získat nad něčím drahocenný čas či neplánované volno. Den přeje vzájemné rodinné výpomoci a ochotě pomoci druhému tam, kde to je i pro Vás výhodné či jinak užitečné.