Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

Udržitelný pramen, který nikdy nevyschne, můžete mít přímo ve své kuchyni!

Info ikona
Systém GROHE blue

Máme pro vás skvělou zprávu: Vodu už nemusíte domů pracně nosit v PET lahvích. Ta nejlepší voda je blíže, než si myslíte — ve vaší kuchyni. Kuchyňský systém GROHE Blue představuje nejjednodušší a zároveň geniální způsob, jak čerpat čerstvou, filtrovanou vodu v libovolném množství. Pojďte se s ním seznámit.

Promotion | 16. 12. 2021

Je libo neperlivou, jemně perlivou, nebo perlivou vodu? Plně integrovaný kuchyňský systém GROHE Blue Home vám dá na výběr. Kromě funkcí klasické dřezové baterie navíc umožňuje dávkování chlazené a filtrované vody, vše pouhým stisknutím tlačítka. Jak to celé funguje? Technologickým srdcem systému je skrytý chladič, vybavený špičkovou filtrační technologií, která vmžiku zachytí veškeré nečistoty, takže získáte jistotu lahodné, skoro až křišťálově čisté vody! Tip: Díky kompaktnímu designu chladič GROHE Blue Home bez problémů vklouzne pod dřez, který je součástí jakékoliv kuchyňské linky.

Info ikona
Kuchyňský systém GROHE

Pije se u vás doma výhradně neperlivá?

Pokud víte, že nepřetržitý přísun perlivé vody nejspíš neoceníte, skvělou volbou se pro vás stane systém GROHE Blue Pure. Ten je vybavený totožnou filtrační technologií jako ostatní systémy GROHE Blue, ovšem s jediným rozdílem —  dodává vodu bez nasycení. Všechny varianty systému GROHE Blue jsou k dispozici ve verzích Mono a Duo. Verze Duo kromě filtrované vody poskytuje také běžnou, nefiltrovanou vodu, například pro mytí nádobí. Verze Mono je zase určena k instalaci po boku standardní dřezové baterie a poskytuje výhradně filtrovanou vodu k pití.

Info ikona
Grohe systém

Přispějte k nastolení rovnováhy

Nejnovější studie ukázaly, že průměrná čtyřčlenná rodina spotřebuje až 800 plastových lahví ročně. Se systémem GROHE Blue můžete tuhle děsivou realitu změnit k lepšímu. Jenom počítejte: Zatímco k výrobě jediného litru balené vody je potřeba až sedm litrů vody, systém GROHE Blue spotřebuje přesně tolik vody, kolik chcete vypít (o absenci plastů nemluvě). Kuchyňský systém GROHE Blue tak představuje ve světě udržitelnosti zcela revoluční produkt. Ne náhodou za něj společnost GROHE získala prestižní ocenění German Sustainability Award.

Info ikona
Kuchyňský systém GROHE