Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Co všechno víte o svých vlasech (a děláte pro ně skutečně to nejlepší)? Otestujte se!

Info ikona
Staráte se o své vlasy správně?

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy. Která z nás by netoužila po nádherných vlasech plných života? Objem, lesk a pevnost — to jsou základní předpoklady oslnivého vzhledu. Víte ale, co všechno má na krásu a kondici vašich vlasů vliv? Staráte se o ně správně?

Promotion | 15. 09. 2022

Krásné vlasy potřebují tu správnou péči. Ať už jde o výběr kosmetiky, pomůcek na styling (od hřebenů až po fény a žehličky), nebo o postup při mytí a finální úpravě. Také je dobré vědět, že kvalita vlasů a s ní související problémy, jako je třeba padání vlasů (pokud ovšem nejsou následkem nemoci, léčby či po porodu) bývají často dědičné.

Svoji roli na celkové vitalitě vlasů hraje samozřejmě i jídelníček a dostatečný přísun minerálů a vitaminů. Konzumujete jich dost?

Bohužel také mnoho z nás podléhá zlozvykům, kterými vlasům někdy něchtěně škodí. Které to jsou a jak se jich vyvarovat?

Pomůcka: Doporučujeme nahlédnout do jedné z našich skvělých stories, ve které se detailně dozvíte, jak o vlasy správně pečovat.

Partnerem kvízu je skinexpert BY DR.MAX ReviHair® - pečující přípravky s komplexním účinkem, které zlepšují kvalitu vlasu a zároveň stimulují pokožku hlavy a vlasové kořínky.