Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Dlouhé řasy a plnější obočí od přírody? Konečně je můžete mít!

Info ikona
Natucain

Výraznému líčení na běžné dny odzvonilo, hlavním trendem současnosti je návrat k přirozenému vzhledu. A potěšíme i ty, co nedostali do vínku nekonečné řasy a objemné klenby nad očima. Na kosmetický trh totiž přicházejí dvě novinky — Lash Serum a Brow Serum.

Promotion | 7. 03. 2022

Za převratnými beauty vynálezy značky Natucain stojí doktorka Stefanie Seyda. Tato vědkyně si od začátku kladla za cíl vyvinout produkty, které by pomohly mužům i ženám stimulovat růst vlasů, a tím pádem zvýšit jejich sebevědomí. A podařilo se, když vyvinula patentovaný revoluční komplex kmenových buněk MKMS24 fungujících výhradně na bázi ingrediencí 100% přírodního původu, jako je bambus, tymián a čočka, vše zcela bez hormonů. Toto složení se úžasně osvědčilo v případě podpory růstu vlasů. Teď je ale čas zaměřit se na řasy i obočí.

Info ikona
Natucain sérum na podporu růstu řas a obočí

Věda ve spolupráci s přírodou

Živiny, proteiny a vitaminy ukrývající se v účinném složení stimulují růst u kořínků a vyživují chloupky až ke konečkům. Sérum na obočí pro posílení folikul ovšem vyniká něčím novým — použitím cizrny bohaté na vitamin B6 nebo zinek. Lash Serum na řasy obsahuje oregano, které zlepšuje celkový stav a zdraví řídnoucích chloupků a stimuluje růst řas A co je úžasné, stejně jako v případě přípravku na podporu růstu vlasů, ani zde nenajdete žádné sulfáty, hormony, silikony nebo parabeny. Navíc jsou produkty zcela veganské.

Info ikona
Natucain

Jak je správně používat?

Každé ráno a večer. Zatímco sérum na obočí se nanáší pomocí širokého kartáčku, který pokryje každý drobný chloupek, sérum na řasy se aplikuje na linii řas pomocí menšího, precizního štětečku. Balení jediného produktu vydrží 2-3 měsíce a pro dosažení efektu je doporučeno každý z nich používat 2x denně (po uplynutí 6-8 týdnů už můžete očekávat první výsledky). Posléze postačí přípravek používat jen 1x denně.

Info ikona
Natucain

Každé ze sér pořídíte na e-shopu www.natucain.cz za 1599 Kč.