Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Hezčí účes, vyšší seběvědomí

Info ikona
Lucie Vodráčková

Barvy na vlasy od Gliss působí absolutně přirozeně, přitom spolehlivě zakryjí odrosty. Zamilovala se do nich i známá česká zpěvačka.

Promotion | 25. 11. 2020

Kdo říká, že je perfektní vzhled nedosažitelný? Vypadat dobře můžete za každé situace. Značka Gliss dlouhodobě podporuje ženskou krásu a pečuje o to, abyste se díky nabytému sebevědomí cítila dobře při jakékoliv příležitosti. K představení svých inovativních barev na vlasy Gliss Color se značka spojila s Luckou Vondráčkovou, která si vyzkoušela výjimečnou péči Gliss z pohodlí domova a podpořila tak myšlenku, která za barvami stojí - upravený vzhled můžete mít při jakékoliv oblíbené činnosti.

Výzva #glisssepostara

Na Instagramu a Facebooku Lucie Vondráčkové teď můžete dokonce v soutěži vyhrát příděl vlasové kosmetiky na celý rok 2021 (každý měsíc dostanete celý balík novinek Gliss až domů).

A v čem celá výzva spočívá?

Nasdílejte na Instagramu své oblíbené účesy, ve kterých se cítíte příjemně a zároveň sebevědomě. Ať už povolený drdol nebo vlasy v culíku – fantazii se meze nekladou. Své fotky můžete sdílet jak v postu, tak ve stories, stačí je označit hashtagem #glisssepostara. Na Facebooku stačí pod postem označit někoho, koho máte rádi. A napsat důvod, proč si zrovna on zaslouží výhru. Soutěž poběží do konce listopadu, kdy Lucie vybere tři z vás, které nebudou muset v příštím roce nákup vlasové kosmetiky vůbec řešit.

Info ikona
Gliss

Barvy na vlasy Gliss Color přináší vašemu účesu permanentní a zářivý vzhled. Navíc chrání vlasy před poškozením již během procesu barvení a díky komplexu kyseliny hyaluronové zůstávají vlasy zářivé a hebké.  Barva tak není určena pouze k 100% zakrytí odrostů či šedin, ale i k přímé vyživující péči. 

Vždy když jsem si musela barvit vlasy kvůli nové roli, měla jsem trochu strach z jejich poškození. Je  pro mě navíc opravdu důležité, aby vlasy vypadaly přirozeně. Přípravky značky Gliss mám ráda, a tak jsem hned vyzkoušela do klipu Růže jejich novinku Gliss Color s kyselinou hyaluronovou. A byla jsem velmi příjemně překvapená. Krásná barva, úžasný lesk. Mou oblíbenou součástí celého procesu barvení je vlasová maska Gliss 4v1 pro barevné vlasy, která vlasy vyživuje a jsou potom sametově hebké. Navíc obsahují 96 % přírodních ingrediencí. Zkrátka je to správná volba, za mě jedno velké ano,” říká Lucka Vondráčková.

Značka Gliss dbá na hloubkovou a ověřenou péči. Proto vyvíjí revoluční technologie, díky kterým si můžete užít výjimečný relax v pohodlí domova a věnovat více času činnostem, na kterých vám záleží. Dělej, co miluješ. Gliss se postará!