Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Hit letošního léta? Pastelové barvy

Rozveselte váš botník jemnými pastelovými tóny.

Promotion | 25. 05. 2020

Barvy, barvy a zase ty barvy - léto si bez nich nedovedeme představit. Zatímco v zimě se rády halíme do neutrálních tónů, jakmile vysvitne sluníčko už pokukujeme, jakým kouskem bychom náš šatník nebo botník rozzářily. Letos vedou jemnější pastelové odstíny všech možných barev. Značka CCC má v nabídce pantoflíčky, baleríny i sandálky v celé barevné škále.

Pantofle

Boom zažívají pantofle na podpatku s hranatou špičkou. Spoustu jich právě teď seženete v prodejnách CCC, kde začala být v minulém roce nově dostupná značka Gino Rossi. Pokud raději volíte pohodlí a boty bez podpatku, i takových tam najdete mnoho. Stačí si jen vybrat!

Baleríny

Jsou pohodlné, lehké a vybrat si můžeme z několika variant – ležérní, sportovní nebo elegantní. Každá žena vlastní alespoň jedny... většina z nich více než jedny. V CCC si máte na výběr různé typy od těch se špičatou špičkou až po páskové. Které budou letos obutím číslo jedna?

Pastelové barvy – to jsou jedny z nejžhavějších trendů. Ale vybírat si můžete také z dalších vzorů – zvířecí nebo výrazné barvy, kterou jsou velice módní – podívejte se na celou kolekci CCC.