Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Inspirujte se hvězdným lookem Gigi a Belly

Kdo by v dnešní době neznal sesterské duo Gigi a Bellu Hadid? Objevují se na významných módních přehlídkách, světových kampaních a obálkách časopisů. A my je milujeme!

Markéta Vörös | 22. 01. 2018

Bella Hadid

I když se v módním světě pohybuje už pěknou řádku let, úspěchu se jí dostalo teprve v roce 2017, kdy její hvězda vylétla raketovou rychlostí. Předtím tak nějak žila ve stínu své starší sestry Gigi. Stala se tváří několika věhlasných značek a nechybí na prestižních akcích. Její výraz "leklé ryby" se stal pro ni tak typickým. 

Bella miluje výrazné linky ve stylu padesátých let a nikdy nezapomene na bronzer, kterým si vykouzlí ty nejskvělejší lícní kosti na světě! Chcete se alespoň trochu přiblížit jejímu looku? 

Gigi Hadid

Americká topmodelka se ve svých dvaadvaceti letech řadí mezi deset nejžádanějších modelek světa! Tomu říkáme úspěch. Věděli jste ale, že na nějakou dobu pověsila modeling na hřebík a chtěla budovat sportovní kariéru? Odmala jezdila na koních a šlo jí to vážně dobře. Gigi má tu zatracenou výhodu, že ve všem vypadá neodolatelně! My ji milujeme v lehkém make-upu s výraznými červenými rty. Co vy?