Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak mít vlasy, kterými se pyšní topmodelky?

Info ikona
Simona Krainová a Hair Bloom

Asi nikdo, kdo v posledních týdnech viděl fotky Simony Krainové, nemohl přehlédnout její úchvatné vlasy. Chcete vědět, jak o ně tahle modelka, herečka a influencerka pečuje? Tady jsou její osobní tipy.

Promotion | 11. 10. 2021

Říkáte si, jak je možné že tahle žena, dva roky před padesátkou, vypadá stále stejně skvěle, dokonce ještě lépe než před lety? Možná je to tím, že je zastánkyní přirozeného vzhledu a o své vlasy pravidelně pečuje výhradně tak, aby jim zachovala zdravý vzhled a podpořila jejich růst. Co to konkrétně obnáší?

Její vlasová rutina

V první řadě tahle nestárnoucí kráska dbá na pravidelné a důkladné mytí vlasů odpovídajícími vlasovými přípravky — a rozhodně nepodceňuje ani efekt v podobě kondicionérů, vlasových zábalů nebo balzámů. Zásadně si uvědomuje, jak zásadní je o vlasy pečovat takzvaně zevnitř a dodat jim tu správnou výživu. „Moje vlasy jsou pod neustálou palbou kadeřníků, fénů a vlasových žehliček. Navíc jsem byla dlouho úplně závislá na prodlužování, takže byly moje vlasy pořád ve stresu. S nadšením jsem proto loni během karantény objevila vitaminové doplňky od Bloom Hair. Výsledek jsem zaregistrovala už po pár týdnech. Vlasy se začaly ještě víc lesknout, najednou rostly jako z vody a polovinu prodloužených pramenů jsem s klidem mohla konečně shodit,“ popisuje svoji zkušenost Simona Krainová.

Info ikona
Bloom Hair potravinové doplňky

Správná péče & vitaminové doplňky = nejlepší kombinace

Vhodně zvolené vitaminové doplňky dokážou v kombinaci s efektivní péčí mnohé — vlasům dodají potřebné živiny, minerály a stopové prvky, čímž získají celkovou vitalitu, zdravý jas, pevnost a sílu. Oslovilo vás to? Vsadit můžete stejně jako Simona Krainová na vitaminy pro vlasy Bloom Hair, které jsou v podobě roztomilých růžových gumíků ve tvaru jednorožců. Díky obsahu biotinu, zinku a vitaminů bude o vaši hřívu báječně postaráno.

Pro koho se doplňky Bloom Hair hodí?

Jsou vhodné pro jakýkoliv typ i jakýkoliv stav vlasů (barvené či odbarvované, lámající se, s oslabenými kořínky, jemné). Potěší ale i majitelky vlasů, které ztratily na síle například vinou prodlužování. Toto přirozenou a nenásilnou cestou tak můžete dosáhnout krásných a zdravých vlasů, prakticky v jakémkoliv věku!

Info ikona
Simona Krainová a BloomHair vitaminové doplňky na vlasy

Proč vsadit na Bloom Hair?

Pomáhá vlasům přirozenou cestou bez jakéhokoliv umělého zasahování do jejich stavu. Dodává jim potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky. Hodí se pro jakýkoliv typ vlasů i jakýkoli stav (barvené či odbarvované vlasy, lámající se vlasy, vlasy s oslabenými kořínky, jemné vlasy. Vlasy nijak nezatěžuje. O vlasy není třeba nijak speciálně pečovat. Relativně rychlá cesta ke zdravým a krásným vlasům.

Info ikona
Bloom Hair