Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

MARIANNE TESTUJE: Kyselina hyaluronová pod drobnohledem

Info ikona
Nuance

Hledáte kosmetickou péči, která hydratuje, vyplňuje a bojuje proti vráskám v jakémkoli věku? Našli jsme ji za vás!

Promotion | 28. 04. 2021

Od března měla naše redaktorka Karolína možnost testovat kosmetiku Nuance Hyaluron Active HA5, a to konkrétně denní krém pro suchou pleť, noční krém, sérum a oční krém. „Na trhu je mnoho produktů s kyselinou hyaluronovou, a tak jsem chtěla zjistit, čím je tato řada výjimečná. V první řadě mě zaujalo, že krémy obsahují pět druhů kyseliny hyaluronové,“ uvedla na začátku testování Karolína. Mimo to mají produkty také vysokou koncentraci aktivních látek působících na vyhlazení pleti. Hydratují a bojují tak proti vráskám v jakémkoli věku.

„Má pleť je často vysušená a napnutá, dočetla jsem se, že díky kyselině hyaluronové by se tyto problémy měly zlepšít. A opravdu, po pár dnech používání Nuance Hyaluron Active HA5 byla má pleť viditelně hydratovaná. Navíc po několika týdnech jsem zaznamenala i úbytek nepříjemných pupínků, na které jsem trpěla. Konzistence krému mi vyhovovala, krásně se vpila do pleti a nezanechávala nežádoucí filtr. Taky mě potěšilo, že kosmetické produkty od Nuance obsahují rostlinné ingredience.“

Info ikona
Nuance

Superschopnosti kyseliny hyaluronové:

1. Dokonalá hydratace – HA na sebe váže molekuly vody a pomáhá tak zadržovat vlhkost, čímž přirozeně zvyšuje hydrataci v pokožce.

2. Okamžitě zlepšuje vzhled jemných vrásek - Revitalizuje vnější část kůže, takže vrásky vypadají hladší a pokožka plnější.

3. Podporuje regeneraci kůže – V medicíně se HA využívá při hojení ran - díky její schopnosti regulovat hladinu zánětu.

4. Antioxidační účinky - Likviduje škodlivé volné radikály z okolního prostředí.

5. Regenerace buněk - Podílí se na regeneraci buněk a tím pomáhá při obnově elastinu a kolagenu, které napomáhají krásné pleti.

Kosmetickou řadu Nuance Hyaluron Active se sílou 5 druhů kyseliny hyaluronové koupíte v lékárnách nebo na e-shopu Dr.Max.