Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Nechte si poradit od profíků ve Fashion Areně a vejděte do jara jako nová

Info ikona
Beauty days

Příchod jara už nic nezastaví! Také se nemůžete dočkat? Tak do nejkrásnějšího období v roce vstupte krásné! A protože Den matek je na dohled, nezapomeňte se pořádně rozmazlit.

Promotion | 7. 05. 2024

Právě rozmazlování je jasným plánem Fashion Arena Prague Outlet. Od 9. do 19. května se tady budou konat Beauty days a v neděli 12. a 19. května navíc s beauty programem. Přijďte si užít příjemné chvíle v Beauty Lounge. Vychutnáte si profesionální péči, příjemný den plný nákupů a nebojte, ani děti se nebudou nudit. Pro ty budou nachystány zábavné dílničky, v kterých určitě vznikne nějaké skvělé překvapení ke Dni matek.

Beauty days ve Fashion Arena Prague Outlet budou opravdu nabité. Ráda byste vyzkoušela novinky v líčení, ale netroufáte si nebo vlastně ani nevíte, co by vám mohlo slušet? Trápí vás vaše vlasy, toužíte po skvěle vyfoukaném účesu, který vydrží celý den, ale ať děláte, co děláte, nedaří se vám ho ráno v koupelně vykouzlit? A co teprve oblečení, je jaro, tak to chce šatník oživit. Co si ale vybrat, aby vám to dokonale sedělo a cítila jste se dobře? Odpověděla jste alespoň na jednu otázku kladně? Potom právě pro vás jsou Beauty days ve Fashion Arena Prague Outlet to pravé.

Info ikona
krása

Poradí vám profíci

Připraveni totiž budou mistři ve svém oboru, kteří s vámi vše proberou a poradí. Naposledy třeba ve Fashion Areně líčila make-up artistka Anna Hübnerová, kterou na Instagramu najdete pod Dickem @mua.anna.

Naplánována je třeba face yoga, je však třeba si předem zajistit místo přes rezervační systém. Pokud bojujete s tím, že nevíte, co je pro vaši pokožku nejlepší, nevynechejte možnost vyzkoušet diagnostiku pleti, možná oceníte i vlasové poradenství. Odborníci vám poradí, co je pro vaše vlasy nejlepší, zjistí, zda máte kštici suchou či mastnou, dozvíte se něco o stylingu vlasů.

Na místě bude dále i stylista a abyste měla památku na to, jak vám to slušelo, budete mít možnost nechat si udělat fotku od profi fotografa.

Info ikona
Beauty days ve Fashion Arena Prague Outlet

Kompletní program naleznete na stránkách Fashion Arena Prague Outlet. Přikládáme malou ochutnávku: 

Face yoga (12.5. i 19.5.), Diagnostika pleti (12.5.), Vlasové poradenství - rady odborníka pro všechny typy vlasů společně s ideálním stylingem nebo například fashion stylistické poradenství. Vše pro Fashion club členy zdarma.

Měření
Beauty days ve Fashion Arena Prague Outlet