Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Otestujte s námi krémy z řady Sedmikráska od značky Manufaktura

Info ikona
Manufaktura

Zapojte se do testování nejlepších a nejprodávanějších pleťových krémů z laboratoře české kosmetické značky Manufaktura a přidejte se mezi tisíce spokojených zákaznic, které si chválí hydratovanou, rozzářenou a jemnou pleť, praktické a ekologické balení, příjemnou cenu a lokální původ. Hledáme 30 testujících!

Promotion | 18. 10. 2021

Něžná sedmikrásková péče z Manufaktury přináší každodenní únik do světa přírody. Cílem této řady je účinná a jemná ochrana pleti (nejen) v náročném prostředí města. Vědecké výzkumy potvrzují, že znečištěné ovzduší a častý stres způsobují předčasné stárnutí, oslabení a podráždění pleti. S produkty této kolekce dopřejete svojí pleti 7 kouzel krásy… Hydrataci, omlazení, zpevnění, regeneraci, zklidnění, výživu a rozjasnění.

Věděli jste, že….

  • sedmikrásky použité k výrobě této kosmetiky jsou ručně sbírány v čistém prostředí českých a slovenských zahrad a luk?

  • pleťová péče sedmikráska je ideální pro život ve městě, díky obsahu anti-pollution komplexu, který pleť účinně chrání před oxidativním stresem?

  • sedmikrásky obsahují cenné minerální látky, ovocné kyseliny, proteiny i aminokyseliny a další cenné látky a díky jejich omlazujícím účinkům na pleť se z nich již v renesanci připravovaly elixíry krásy?

Důležitým základem každodenní péče o pleť je, kromě poctivého čistění pleti, používání denního a nočního krému. Právě denní a noční krém z kolekce Sedmikráska bude 30 z Vás moci vyzkoušet. Krémy nabízí extra jemnou péči a ochranu pro všechny typy pleti, především pro normální, citlivou až suchou. Jsou výjimečné mimořádným složením, obsahují až 98,72 % ingrediencí přírodního původu a velmi důmyslným řešením je i obal samotných krémů, který obsahuje vyměnitelný EKO kalíšek. Po vypotřebování ho tedy snadno nahradíte novým, a tím napomůžete k úspoře obalového materiálu. Díky náhradní náplni se nám podaří společně ušetřit mnoho obalů – jeden originální obal totiž obsahuje stejné množství plastu jako 14 EKO náplní.

Info ikona
Manufaktura

Jak se zapojit a jaké produkty vyzkoušíte?

Stačí vyplnit registrační formulář pod článkem a my vybereme třicet z vás, které obdrží:

Anti-pollution denní pleťový krém s výtažky ze sedmikrásky a ovsa, cena: 359 Kč

Pečlivě vyladěná receptura kombinuje unikátní účinky ovesného, mandlového a jojobového oleje, výtažků ze sedmikrásky, kyseliny hyaluronové 2. generace, beta-glukanu, vitamínu E, squalanu, bambuckého másla a rostlinného anti-pollution komplexu z ženšenu, jablka, broskve, pšenice a ječmene. Posiluje obranyschopnost pleti, předchází výskytu vrásek a ztrátě pružnosti, napomáhá redukci tmavých skvrn, obnovuje kožní bariéru, zabraňuje dehydrataci, zvláčňuje, zklidňuje a chrání. Doprovází jej příjemná bezalergenní vůně a je vhodný pro všechny typy pleti, především pro normální, citlivou až suchou.

Denní krém používejte každé ráno po vyčištění pleti. Naneste jemnými krouživými pohyby, a zajistěte tak pleti potřebnou ochranu a hydrataci na celý den.

Info ikona
Manufaktura

Anti-aging noční pleťový krém se sedmikráskou a kyselinou hyaluronovou, cena: 379 Kč

Popřejte Vaší pleti dobrou noc omlazujícím pohlazením se sedmikráskou, peptidy, ovesným a mandlovým olejem, kyselinou hyaluronovou 2. generace, bambuckým máslem, squalanem, panthenolem a vitamínem E. Zatímco budete spát, postarají se tyto cenné ingredience o mnoho kosmetických anti-aging kouzel pro krásnou pleť. Zklidní ji po dlouhém dni, napomohou tvorbě kolagenu a elastinu, zajistí dlouhodobou hydrataci a obnovu ochranné kožní bariéry, přispějí k okamžitému liftingu a vyhlazení vrásek. V neposlední řadě pleť zpevní, zregenerují a pečlivě vyživí. Doprovází jej příjemná bezalergenní vůně a je vhodný pro všechny typy pleti, především pro normální, citlivou až suchou.

Naneste noční krém jemnými krouživými pohyby na vyčištěnou pleť – všechny vyživující a omlazující látky se přes noc krásně vstřebají a Vaše pleť bude ráno jako znovuzrozená.

A až krém(y) vypotřebujete, nezapomeňte na EKO náhradní náplň, kterou seženete ve všech prodejnách Manufaktura a také v e-shopu manufaktura.cz.

Info ikona
Manufaktura