Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Otestujte s námi: NIVEA Cellular Luminous630 pro pleť bez pigmentových skvrn

Info ikona
Nivea sérum

Pigmentové skvrny mohou potrápit v každém věku. Viníkem nevzhledných tmavých flíčků je nesoulad melaninu v pokožce. Sluneční záření, hormonální nerovnováha, různé poškození kůže, jako popáleniny, tmavé flíčky po akné nebo onemocnění – to jsou příčiny, které za ní stojí. I tento problém má však řešení. Působením vhodných produktů je možné je nejen odstranit, ale zároveň předejít i jejich vzniku.

Promotion | 22. 08. 2023
Měření

Sérum proti pigmentovým skvrnám Nivea už pomohlo mnoho ženám po celém světě znovu nabýt bezchybný mladiství vzhled. Tento povzbudivý úspěch stojí za inovací, která pleť nejen zbaví pigmentových skvrn, ale také s ohledem na stav a typ pleti pokožku dokonale rozmazluje. Inovace má své jméno - LUMINOUS630®.

Jde o trojici účinných sér, která se zaměřuje na hlavní příčiny vzniku pigmentových skvrn. Díky tomu, že pracuje na buněčné úrovni, je skutečně účinná a přináší první viditelné výsledky již za dva týdny. Platí to tak pro zlaté sérum pro prozářenou pokožku i pro NOVINKU červené Omlazující sérum proti tmavým skvrnám. To je navíc obohacené o účinné anti-age látky, které si krom tmavých skvrn navíc poradí i s hlubokými vráskami.. A samozřejmě i pro zelené sérum pro pokožku, kterou trápí flíčky po akné. 

A protože pigmentové skvrny nejsou na rozdíl od celulitidy výhradním trápením žen, tak novou řadu sér doplňuje také speciální sérum pro muže. Aby vám vaše milovaná polovička potají nekradla z vaší lahvičky. 

Marianne a Nivea má pro vás jedinečnou příležitost vyzkoušet si NIVEA Cellular Luminous630 doslova na vlastní kůži. Stačí vyplnit náš vstupní dotazník, vybrat si jednu z variant unikátního séra Nivea a možná právě vy se stanete jednou ze 30 vybraných čtenářek, které dostanou příležitost tuto novinku otestovat s námi.

Vše o NIVEA Cellular Luminous630

 • Omlazující sérum proti pigmentovým skvrnám 
  Toto sérum kombinuje účinky LUMINOUS630® proti pigmentovým skvrnám s anti-age účinnými látkami, jako je kyselina hyaluronová a kolagenový booster, který pomáhá posílit strukturu pokožky, zpevňuje ji a vyplňuje hluboké vrásky, a to již za 7 dní. Toto sérum účinně napomáhá získat viditelně posílenou, mladistvě vypadající a zářivou pleť.
   
 • Sérum proti pigmentovým skvrnám pro zářivou pleť 
  Zlaté sérum s patentovanou látkou LUMINOUS630® vyrovnává produkci melaninu, viditelně redukuje již vzniklé skvrny a zabraňuje vzniku nových. Po 12 týdnech pak budou skvrny až o 71 % světlejší a pleť bude sjednocená, rozjasněná a zářivá.  
   
 • Sérum proti tmavým skvrnám po akné 
  Lehké gelové sérum bylo vyvinuto pro potřeby mastné a smíšené pleti se sklonem k nedokonalostem. Kromě látky LUMINOUS630 proti pigmentovým skvrnám obsahuje také kyselinu salicylovou s exfoliačními účinky, kyselinu hyaluronovou pro dokonalou hydrataci a extrakt ze zeleného čaje, který přispívá k redukci mazu produkovaného pokožkou. Sérum nejen viditelně redukuje tmavé skvrny, ale také pleť vyhlazuje, zjemňuje a zmatňuje. 
Info ikona
nivea sérum

Partnerem testování je Nivea Cellular Luminous630 - řada pleťových sér pro dokonalou pleť bez pigmentových skvrn.

Měření