Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Pozvedněte svou péči o pleť. Objevte tajemství korejské kosmetiky KORIKA

Info ikona
kosmetika Korika

O korejské kosmetice se v posledních letech mluví jako o jednom z největších skin-care trendů. V čem spočívá její kouzlo?

Promotion | 13. 11. 2023

Korejské ženy jsou známé svou dokonalou pletí. Aby také ne, když jejich denní rutina zahrnuje deset i více kroků! K tomu přidejte nejnovější technologické poznatky a staletími prověřené ingredience a získáte jedinečnou kombinaci, kterou můžete nyní ve prospěch své pokožky využít i vy. Ovšem v mnohem jednodušší, přesto stejně a možná i o něco více efektivnější podobě. 

Info ikona
korejská kosmetika

KORIKA je už několik let jednou z populárních korejských značek v České republice a vděčí za to mimořádně kvalitnímu složení, špičkovým ingrediencím, přírodním extraktům, aminokyselinám a vitaminům. Právě korejská kosmetika má v současné době potenciál stát se nejpoužívanější skin-care rutinou na světě. Dokonalé textury a šetrné složení jsou pro značku KORIKA samozřejmostí. „Při výběru značek jsme nekompromisní, musí splňovat naše nejpřísnější kritéria, obsahovat nejkvalitnější suroviny a zkrátka být o několik levelů před konkurencí. A to se nám v případě KORIKY povedlo několikanásobně,“ prozrazuje Martin Vrána, CEO Givet.

Info ikona
kosmetika Korika

Velmi oblíbené jsou dvě pětikrokové rutiny ošetření pleti: pro dehydratovanou pleť a citlivou pleť. Tyto produkty jsou postaveny na sofistikovaných výrobních technologiích, které patří k naprosté špičce v kosmetickém průmyslu. Lipozomální technologie „uzamkne“ aktivní látky do pouzdra 100x menšího, než je pór pokožky, a díky tomu je přenos aktivních látek významně rychlejší, cílenější a funkční!  

Info ikona
korejská kosmetika

Důmyslný pětikrokový systém tvořený čisticím krémem, tonikem, sérem, emulzí a krémem poskytne vaší pleti péči, kterou dosud nepoznala. A vaší pozornosti by rozhodně neměly uniknout ani populární plátýnkové masky. Vybírat můžete hned ze čtyř řad: SuperFruits, Korean Heritage, Ferment Beauty a SciBeauty. V každé najdete několik typů masek podle požadovaného účinku, od hydratace, přes zpevnění pokožky až po její rozjasnění, takže na své si přijde opravdu každý. 

Měření