Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Pro profesionální vlasovou kosmetiku do online supermarketu? Realita všedních dní!

Info ikona
Vlasová kosmetika pro ženy

Své vlasy hýčkáte, a proto jim dopřáváte tu nejlepší péči. Přípravky, které miluje i vaše kadeřnice. Jenže co když je salon zrovna zavřený, a vám zrovna dojde osvědčený olej nebo maska? Žádný problém. Prostě si je koupíte v online supermarketu, spolu s jídlem! Na Rohlik.cz jsou nově k mání produkty značky Biolage!

Promotion | 22. 06. 2021

Výjimečná spolupráce

„Z této spolupráce jsme nadšeni. Našim zákazníkům nabízíme ty nejkvalitnější potraviny a nyní jim nabídneme i tu nejlepší vlasovou profesionální péči, kterou si mohou objednat spolu s dalším zbožím ze sortimentu Rohlik.cz, tedy v rámci jedné cesty kurýra za zákazníkem,” pyšní se Olin Novák, komerční ředitel Rohlik Group, a dodává: „Zároveň oceňujeme, že si nás společnost L'Oréal Česká republika vybrala, a jsme tak jediným oficiálním non-beauty online prodejcem, který má právě Biolage ve své nabídce.”

Info ikona
Šetrná vlasová kosmetika Biolage

Šetrný přístup k vlasům i planetě

Ještě neznáte přípravky Biolage? Jestli máte ekologické smýšlení a zároveň nechcete své vlasy zatěžovat zbytečnou chemií, čtěte dál:  „Značka Biolage vznikla s cílem podtrhnout přirozenou krásu vlasů.  Jakmile otevřete kterýkoliv produkt od této značky, dýchne na vás příroda a celá její síla i zranitelnost zároveň,”  říká Lucie Kukačková ze společnosti L'Oréal Česká republika. Například složení produktů z řady R.A.W. je až z 99 % přírodní. Každá přírodní ingredience je vybírána jako alternativa k těm syntetickým. Vlasy se tak mohou ozdravit přirozenou cestou, a přece s profesionální pomocí.

Info ikona
Biolage Raw

Péče na míru

Máte jemné vlasy, které by potřebovaly vdechnout objem?  Trápí vás roztřepené konečky, lupy nebo problematická pokožka hlavy? Biolage nabízí řešení pro každý typ vlasu i jakýkoliv specifický problém.

Info ikona
Šetrná vlasová péče Biolage pro větší objem

Výběr toho nejlepšího na jednom místě

Je skvělé, že v dnešní době existuje možnost volby, navíc si pečlivě vybrané zboží můžete objednat až domů. A sortiment Rohlik.cz se neustále rozšiřuje. „Vše začalo úspěšnou spoluprací se společností Marks&Spencer, pokračovalo nejlepšími pekaři (Eska, Artic Bakehouse a další), prodejem přírodní kosmetiky Manufaktura. Na konci minulého roku jsme přinesli Nespresso kapsle nebo Alnaturu, nyní Biolage od L'Oréal Česká republika,” pochvaluje si Olin Novák a slibuje, že v blízké budoucnosti najdete unikátních produktů na Rohlik.cz víc a víc.