Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Výsledky testování se značkou Merz Spezial

Info ikona
MERZ

Před měsícem jsme vyhlásili soutěž o testování dvou krémových pěn od značky Merz Spezial pro hydratovanou a pevnější pleť. Co na ně říkaly naše čtenářky? Zjistíte níže.

Promotion | 11. 11. 2020

Členky testovacího týmu měly k dispozici Merz Spezial Hyaluronovou krémovou pěnu, která hydratuje pleť a chrání ji před ztrátou vlhkosti Merz Spezial Kolagenovou krémovou pěnu zajišťující pevnost a pružnost pleti. Pojďme se podívat, jak jim tato kosmetická péče vyhovovala.

90 % dotazovaných zaznamenalo při používání produktů zlepšení pleti. Dále uvádí, že po prvním nanesení pěny byla jejich pleť jemná, hydratovaná a vláčná. Překvapivá byla pro testující pěnová konzistence. 85 % z nich uvedlo, že jim tato forma vyhovovala a 75 % shledalo strukturu pěny jako lehce vstřebatelnou. „Nejvíce mě zaujalo, že je výrobek ve formě pěny. Nanášení bylo hodně příjemné a pleť byla krásně hydratovaná. Ještě jsem krém ve formě pěny neměla a je to super!“ popisuje testující Lucie.

MERZ

Co dalšího testující zaujalo?

"Pleť vypadá mladší, svěží a rozzářená. Jsem nadšena, vyzkouším i jiné výrobky od firmy MERZ." - testující Maya

"Luxusní design, příjemná vůně, pěnová konzistence s možností dávkování pouze malého množství přípravku." - testující Lenka

"Na produktu mě hlavně zaujalo, že je ve formě pěny. Perfektně se nanášel a lehce roztíral. Vůně pěny je příjemná a pokožka je jemná a zářivější." - testující Michaela

90 % testujících by rádo tuto kosmetickou péči používalo nadále. A co vy? Vyzkoušíte ji také?