Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Vyzkoušejte se svou maminkou, nebo dcerou anti-age přípravky Eucerin

Info ikona
Eucerin

Každá maminka pro nás vždycky chce to nejlepší, a tak se i zkušenosti s péčí o pleť mohou předávat z generace na generaci. Oslavit a podpořit vztah mezi matkou a dcerou je cílem projektu Generace Eucerin. Nechte se i vy hýčkat v každé etapě svého života.

Promotion | 10. 03. 2022

Vztah mezi matkou a dcerou je něco jedinečného. Už od mala k mamince vzhlížíme, vážíme si jí a chceme být jako ona. Jistě i vy si pamatujete, jak jste se potají plížila k mamince do skříně, abyste si vyzkoušela její nejlepší šaty, nazula ty nejvyšší podpatky a na obličej „napatlala“ vše, co jste našla v její kosmetické taštičce. A právě maminka nás seznámila se všemi taji líčidel a péčí o pleť. Její rady jsme si vzali k srdci a přesně tak, jako ona je získala a předala od své maminky dál, je z generace na generaci předává i značka Eucerin.

Maminka nás naučila mít se ráda, starat se o sebe a o svou pleť. Vždy pro nás chtěla to nejlepší. A „to nejlepší“ se v závislosti na náš věk mění. Zejména co se týká pleťové kosmetiky. Přestože všechny známky stárnutí zcela neodstraníme nikdy, můžeme udělat mnoho pro to, aby se vždy naše pleť cítila co nejlépe a spolu s tím i my samotné.

Eucerin Anti-Age řady Hyaluron-Filler myslí na každou generaci a dopřejí pleti vše, co zrovna potřebuje a budou vás hýčkat v každé etapě života. Jednotlivé Hyaluron-Filler řady obsahují denní a noční krémy pro různé typy pleti, séra i oční krémy, které pomáhají se všemi známkami stárnutí pleti.

Nyní hledáme 20 dvojic, které budou moci tyto řady společně otestovat!

Balíček pro maminku

EUCERIN HYALURON-FILLER + ELASTICITY

Řada speciálně vyvinutá pro zralou pleť, která již potřebuje intenzivnější péči. Viditelně vyplňuje hluboké vrásky, urychluje obnovu kolagenu v kožních buňkách, chrání před rozpadem kolagenových a elastinových vláken a zlepšuje prokrvení pleti.

 

Info ikona
Eucerin

Balíček pro dceru

EUCERIN HYALURON-FILLER + 3X EFFECT

Tato řada je určená mladým ženám, které na sobě pozorují první známky stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Vrásky totiž krásně vyplňuje, hydratuje a stimuluje tvorbu tělu vlastní kyseliny hyaluronové, a zároveň ji v pleti zachovává.

Info ikona
Eucerin

Jak se zapojit do testování?

Do 28.3. 9:00 vyplňte krátký dotazník níže. Vybereme 20 dvojic, které získají na testování 3 přípravky z obou těchto řad (denní krém SPF 30, noční krém a sérum).