Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Zveme vás na druhou snídani v Lancôme Beauty Institute!

Promotion | 27. 05. 2019

Milé čtenářky, 

první snídaně v Lancôme Beauty Institute měla velký úspěch. Společně jsme si užili dopoledne plné kosmetiky, skvělého jídla a dobré společnosti. Kapacita byla ale omezená a my bohužel nemohli vybrat všechny, které se přihlásily. Proto 14. 6. pořádáme druhou snídani s Lancôme a srdečně vás na ni zveme!

Lancôme Beauty Institute představuje unikátní spojení krásy, luxusu a odpočinku. Opět vás během snídaně čeká indviduální poradenství v péči o pleť, představení trendů v líčení a seznámení s ikonickými vůněmi značky Lancôme. Nahlédnout budete moci i do druhé části Institutu, kde probíhá luxusní kosmetické ošetření tváře i těla.

lancome

Po celou dobu vám budou k dispozici přední make-up artistky a specialistky v péči o pleť, které můžete mít na chvíli jen pro sebe. 

- National Make-up artistka Jana Lhotová vám během 5-10 minutové individuální konzultace poradí s líčením.

- Master beautician skincare specialist Katka Hillebrandová se vám opět bude věnovat v oblasti kosmetického ošetření, která jsou v Lancôme Beauty Institute provázena sofistikovanými a technologicky vyspělými přístroji.

- z redakce Marianne se tentokrát můžete těšit na kosmetickou redaktorku Markétu Žižkovou. Ta se vám svěří se svými osobními beauty tipy a zkušenostmi.

lancome
Markéta Žižková, Katka Hillebrandová a Jana Lhotová

Na minulé snídani bylo oblíbenou částí Lancôme Beauty Institute virtuální líčení. S pomocí unikátního virtuálního zrcadla si zde čtenářky mohly vyzkoušet širokou škálu odstínů    make-upu, rtěnek, tvářenek či očních stínů. Snadno tak zjistily, jaký typ líčení jim sedí ještě dřív, než ho na vlastní pleti vyzkoušely. Přihlaste se na druhou snídani s Lancôme a vyzkoušejte si virtuální líčení také.

lancome

Jsme si jisti, že si během snídaně Lancôme Beauty Institute zamilujete a budete se sem chtít vrátit. A to třeba na Školu líčení Sharing Table nebo zde dokonce můžete oslavit narozeniny či své kamarádce uspořádat rozlučku se svobodou.

Nebude chybět ani vynikající občerstvení. Těšit se můžete na catering z kavárny IF Café a kávu Nespresso. A ani tentorát neodejdete s prázdnou. Značka Lancôme pro vás připravila pozornost v podobě miniaturek oblíbených produktů. Tak neváhejte a přihlaste se pomocí formuláře na snídani s Lancôme. Kapacita je omezená.

KDY? 14. 6. 2019 v 9:00-11:00

KDE? Lancôme Beauty Institute, Jungmannovo nám. 759/20, 110 00 Praha 1

Podívejte se do galerie, jak to vypadalo při první snídani v Lancôme Beauty Institute.

První snídaně s Lancôme