Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Červencové Marianne Bydlení je právě v prodeji!

Info ikona
Marianne Bydlení

Pojďte si s námi užít léto na terase, zahradě i u vody! Ve velkém tématu se dozvíte, jak si zařídit co nejpříjemnější život venku, abyste měli dost světla, stínu i pohodlí. Postrčíme vás, abyste si z odkladiště jménem balkon udělali letní obývák. Nezapomněli jsme ani na interiéry, zveme vás do rekonstruované loděnice, která slouží jako letní byt, a na výlet na Moravu do letohrádku Portz Insel. A až uhodí vedra, díky Marianne Bydlení zjistíte, jak si vybrat přenosnou klimatizaci. Červencové vydání je právě na stáncích i online!

Terezie Benoni | 21. 06. 2023

Dekor – Aféra ve skleníku

Proměňte svůj skleník v hříšně pohodlnou letní odpočívárnu! Stylová inspirace s etno prvky vám možná vnukne nápad i na přestavbu zimní zahrady.

Info ikona
Marianne Bydlení

Proměna – Kuchyň

Tahle kuchyň na pár metrech čtverečních nádherně prokoukla. Stačilo zbavit se věcí na pracovní desce, změnit uspořádání skříněk a prosvětlit barvy. Tleskáme!

 

Info ikona
Marianne Bydlení

Nápad – Věšák a stolička

Příjemně dlouhé letní dny můžete využít k vylepšení předsíně. Vypleťte si nově stoličku a koženými poutky zdokonalte věšák. To bude DIY jedna radost!

Info ikona
Marianne Bydlení

Příběh – Ivana

V Londýně začínala jako stážistka a dnes vede firmu a designuje kanceláře. Přečtěte si příběh české „holky“, která dobyla britskou metropoli.

Info ikona
Marianne Bydlení

Marianne Bydlení s uklidňující várkou designu, interiérů, nápadů a proměn je právě na stáncích nebo online