Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Co si v redakci pořídíme během podzimních Dnů Marianne?

Nejočekávanější nákupní akce roku je tady! Od 15. do 17. září 2023 proběhnou zářijové Dny Marianne, během kterých můžete využít slevy až 60 % do více než 3300 obchodů a e-shopů po celé České a Slovenské republice. Co si v redakci nenecháme utéct?

Terezie Benoni | 5. 09. 2023

Manufaktura

Ráda bych vám dala tip, kam o letošních Dnech Marianne vyrazit, ale je toho tolik, že sama váhám, protože navštívit všechny obchody rozhodně není v lidských silách! Zároveň nechci kupovat a utrácet za zbytečnosti jenom proto, že jsou právě v prodeji se slevou. Takže? Chce to si pečlivě vybrat, co skutečně stojí za to a nepřepálit začátek, protože možná to nejlepší na vás čeká právě až na konci… Já stoprocentně a tradičně zamířím do mé milované Manufaktury, už jen kvůli vůni vyhlášené levandule z Pálavy a krásnému interiéru prodejen. A taky, kde jinde najdete šampon, který se jmenuje Louka? Prostě boží!

Mirka Vernerová, vedoucí vydání Marianne Bydlení

L‘ocittane

Miluju Francii a miluju L‘occitane. Líbí se mi, jak jejich produkty vypadají, je to pastva pro oči. Využívám je nejčastěji, když chci někoho obdarovat nebo před létem, když potřebuju lehký svěží parfém do horkých dnů. Teď momentálně jedu ve vůni Osmanthus, česky se to řekne vonokvětka, vždycky mě tak nějak hodí do klidu a zaplaví pocitem štěstí! Teď mají novinku, krém na ruce s vonokvětkou… Jdu do toho! Nádhera!

Lucie Šípková, artdirectorka Marianne Bydlení

Esprit

Bez oblečení značky Esprit bych snad neměla v čem chodit! A ač jsem věrná zákaznice spoustu let, až teď jsem si načetla něco o historii: Esprit založili Susie a Doug Tompkinsovi, kteří v roce 1968 začali navrhovat a šít oblečení přímo ve svém pojízdném karavanu v San Franciscu. Hipíci! Takže vyhlížím svou „hippie“ podzimní bundu a slevový kupon se u mě určitě neohřeje!

Olga Procházková, editorka Marianne Bydlení

Magniflex

Nakupování vleže? To je odvaz! Od jara totiž řeším novou matraci a už několikrát jsem si byla poležet v karlínském showroomu Magniflexu. Hezky dvacet minut v klidu koukat do stropu a řešit jen, jak mi je. Nebo zavřít oči a snít… A teď to přišlo: matraci mám vybranou a slevu v kapse! Moje záda mě budou milovat!

Petra Haasová, obrazová redaktorka Marianne Bydlení

***Velký nákupní svátek letos odstartuje v pátek 15. září a bude pokračovat až do neděle 17. září. Ať už s kamarádkou, dcerou, maminkou nebo partnerem vyrazíte do víru nákupních center, nebo dáte přednost nákupům přes e-shopy, rozhodně nebudete litovat!***

 

Mohlo by se vám líbit

Nejdůležitější informace o Dnech Marianne 2023

Nejočekávanější nákupní akce roku je tady! Od 15. do 17. září 2023 proběhnou zářijové Dny Marianne, během kterých můžete využít slevy až 60 % do více než 3300 obchodů a e-shopů po celé České a Slovenské republice. Co dalšího jsme si pro vás připravili?
marianne.cz

Související články

Novinky
KVÍZ: Objevujte během prázdnin česká moře. Poznáte deset největších přehrad v ČR?

KVÍZ: Objevujte během prázdnin česká moře. Poznáte deset největších přehrad v ČR?

Životní styl
KVIFF 2024: Průvodce programem, cenami vstupenek, doporučenými filmy a slavnými celebritami

KVIFF 2024: Průvodce programem, cenami vstupenek, doporučenými filmy a slavnými celebritami

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Cestování
Užijte si aktivní odpočinek na biofarmě. Sběr bylinek vás pohladí po duši

Užijte si aktivní odpočinek na biofarmě. Sběr bylinek vás pohladí po duši