Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Jaké jsou nejnovější koupelnové trendy?

Info ikona
Nejnovější koupelnové trendy

Koupelna je místem, kde trávíme důležitý čas. Měla by splňovat dvě funkce – praktickou, aby vám ulehčila ranní shon a zároveň relaxační, kdy v ní můžete po náročném dni najít oázu klidu a odpočinku.

Promotion | 7. 04. 2021

Z široké nabídky Siko si můžete vybrat styl koupelny přesně takový, jaký vám vyhovuje a je typický pro vaši osobnost. Absolutní novinkou je kolekce Tropical. Inspirace tropickými květy a rostlinami dnes dominuje dekorům mnoha stylových stěn nejen v koupelnách, ale i v  dalších místnostech domu. Bez ohledu na jejich velikost. Kombinací dekoru tropických květů se dřevem, jeho kresbou i originální skladbou, zdůrazníte jeho krásu. Vytvoříte silný kontrast. Tlumená paleta barev dekoru tropických květů mu dodá propracovanější vzhled. Dřevěný akcent dodá koupelně punc výjimečnosti, prostor zkrášlí a pocitově zateplí. Použití kamene, ať už přírodního nebo jeho zdařilých imitací, nejen v koupelně, ale i v celém interiéru, je skvělou volbou zejména pro ty, kteří hledají něco ojedinělého a precizního zároveň.

Info ikona
Tropický vzor na stěně je skvělý způsob, jak přivítat a ohromit každého, kdo do takového interiéru vstoupí.

Tropický vzor na stěně je skvělý způsob, jak přivítat a ohromit každého, kdo do takového interiéru vstoupí. Kolekce Tropical, Siko

Luxus i domácí wellness

Pokud si potrpíte na luxus jistě naleznete zalíbení v Mramor koupelně, kde jak sám název napovídá, naleznete prvky mramoru v kombinaci s bílou barvou. Velice jemný až romantický styl představuje Light pastel koupelna, kde budete hýčkáni už jen samotným pohledem. Rádi byste měli wellness ve vlastním domově? Ani to není problém a řešení přichází, už jak sám název napovídá, s Domácí wellness koupelnou. V dnešní době nemusíte být ani Vikingem, abyste byli pány Skandinávské koupelny, kterou charakterizují světlé prvky kombinované s dřevem. Tento styl naopak nepůsobí drsně, ale jemně a vzdušně a vytváří hřejivý pocit domova. Pokud jste zastánce jednoduché a moderní koupelny jistě vás nadchne Moderní art deco koupelna. Ukázkou mužnějšího stylu může být Metal koupelna, kde převládají odstíny šedé a motivy kamene. Stejně tak by mohla nadchnout pány, ale i dámy, které preferují tmavší odstíny Beton koupelna.

Info ikona
Nejnovější koupelnové trendy

Dekor dřeva ve světlých neutrálních odstínech působí měkce, zabydleně a domácky. Kolekce Dřevěná koupelna, Siko

Rustikální a chalupářská

Velice trendy je také Country koupelna, která přináší rustikální vzhled a prvky v kombinaci se dřevem, kamenem a teplými tóny. Dalším typem koupelny, který působí útulně až nostalgicky, a má prvky ze dřeva a převládající hnědé barvy, je typ Chalupářská koupelna. Pokud chcete zakusit kousek Francie a uklidňují vás tóny bílého dřeva a fialové prvky představující charakteristické levandule je pro vás ta pravá Provence koupelna. Na své si také přijdou příznivci feng šuej, díky níž vám domovem a především koupelnou bude proudit ta správná energie. V Siku myslí i na handicapované. Obzvláště v těchto případech návrhu koupelen je potřeba klást maximální pozornost na detail u Bezbariérové koupelny. A tak ať už si vyberete industriální, romantickou, dřevěnou, barevnou, kamennou nebo prostě jen malou koupelnu, vždy se můžete obrátit na odborníky ze Sika.

Info ikona
Použití kamene, ať už přírodního nebo jeho zdařilých imitací, nejen v koupelně, ale i v celém interiéru, je skvělou volbou zejména pro ty, kteří hledají něco ojedinělého a precizního zároveň.

Použití kamene, ať už přírodního nebo jeho zdařilých imitací, nejen v koupelně, ale i v celém interiéru, je skvělou volbou zejména pro ty, kteří hledají něco ojedinělého a precizního zároveň. Kamenná koupelna, Siko