Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Marianne Bydlení na Designbloku – Nordic Noir i speciální předplatné

Na Designbloku na vás u stánku Marianne Bydlení čeká nejen černá nordická krása, ale i speciální předplatné časopisu se super dárky.

Blíží se jubilejní dvacátý ročník Designbloku a bude se slavit! Právě oslava je letošním hlavním tématem celé akce a my se přidáváme. Na Designbloku budeme rozdávat předplatné časopisu za speciální cenu a se super bonusy v podobě designových kousků navíc, takže si otevřete diář a zaškrtněte si datum 25.–29. října 2018 – budeme se na vás těšit na našem temně nordickém stánku.

Anna Černotová | 12. 10. 2018

Ale nejdřív k celé akci: mezinárodní festival designu a módy uvede instalace 343 designérů, módních návrhářů a designérů šperku. Návštěvníky čekají přednášky tvůrců, moderované diskuze, divadlo i třídenní maraton módních přehlídek. Dramaturgii festivalu a instalace českých i zahraničních designérů bude letos spojovat téma Oslava.

Marianne Bydlení tu samozřemě nesmí chybět a i letos jsme si pro vás připravili něco extra. V létě jsme vás osvěžili speciálem Nordic a ve skandinávské inspiraci pokračujeme i teď na podzim. Na Designbloku odhalíme temnou krásu severských detektivek známých pod pojmem Nordic Noir a vás do toho doslova vtáhneme: pojedeme na černé vlně interiérových záhad, po jejichž vyřešení na vás čeká vzrušující překvapení, které domovu dodá patřičné drama. To chcete zažít!

Navíc také slavíme: jen na našem stánku na Designbloku si budete moci předplatit Marianne Bydlení za ještě výhodnější cenu a s designovým kouskem podle vašeho výběru. Zajděte na Výstaviště a neváhejte, protože tahle skvělá nabídka je omezená. A jaké dárky vám už brzy můžou dělat radost u vás doma? Nahlédněte do naší galerie, vyberte si a přijďte si pro ten svůj.

Designblok se koná od 25. – 29. října 2018 a jeho podrobný program najdete na Designblok.cz.