Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Na co si v redakci brousíme zuby během jarních Dnů Marianne?

Info ikona
jarní Dny Marianne

Dnes startuje nákupní akce roku a také my v redakci rozhodně některých akčních nabídek využijeme. Naše tipy jsou možná šokující, ale pravdivé!

Terezie Benoni | 16. 04. 2021

Karolína Hůlová, šéfredaktorka

Musím to takhle říct: Miluju Alzu. Propadám totiž záchvatovým stavům aktivity, během kterých zjišťuji, že mi chybí tu ponorný mixér, tu brusný kotouč, nebo toner do tiskárny. Ať je to cokoliv, Alza to prostě má a navíc dokáže hbitě vypravit kurýra a dopravit potřebný artefakt až ke mně domů. Zachrání tak můj projekt a vlastně i mne samotnou. A už není co řešit.

Olga Procházková, editorka

Hodně se mi líbí Designovynabytek.cz. Posledně jsem si tam pořídila fantastický noční stolek za cenu o několik set korun nižší, než měli jinde. A když jsem jim volala s dotazem, hned jsem se dovolala na infolinku. Takže velmi příjemná zkušenost. Teď právě kroužím kolem krásné stolní lampy Zuvier v jejich e-shopu. Jarní Dny Marianne tak pro mě asi budou ve znamení světla :-)

Mohlo by se vám líbit

Mirka Vernerová, odborná konzlutantka v oblasti designu

Mou srdeční značkou je NIVEA, protože ji používám já i celá rodina, můj tatínek a dokonce na ni nedala dopustit moje babička, které by letos bylo už 108 let. Vidím to jak dnes, jak si tím sněhobílým krémem trpělivě a pomalu natírá lokty a při tom mi říká: „Na lokty nikdy nezapomínej, dekolt je sice dekolt, ale není nic horšího, než pohled na scvrklou kůži zezadu na pažích..." Každý den si na ni vzpomenu a natírám a natírám... NIVEA je moje dětství a navíc miluju to geniálně jednoduché logo. Takže výběr je jasný.

Terezie Benoni, online editorka

Nová sedačka, luxusní lampa, nebo něco nového na terasu. Nějaký takový tip zřejmě očekáváte. Já vám ho bohužel nedám. Jestli něco nutně naše rodina potřebuje, jsou to ponožky. Bez ohledu na to, kolik a jak často je kupuji, máme o ně neustálou nouzi. Rozhodně tedy využiju slevu v Dedoles a zase nás na nějakou dobu zachráním. Mrknu také na nabídku obchůdku By Sofi, který nabízí zajímavé doplňky do dětského pokoje dánské značky Maseliving. Také se podívám, co krásného ale nepotřebného bych mohla pořídit v obchodě Elarte, který zastupuje renomované skandinávské výrobce a rozhodně se mrknu na nabídku Kärcheru, protože zahradní sezóna je tu!

Mohlo by se vám líbit