Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Televize, kterou nerozeznáte od klasického obrazu

Přineste inspiraci k sobě domů. Jestli toužíte mít v interiéru, něco víc než jen obyčejnou televizi, pořiďte si přístroj, který je krásný i vypnutý. Takový, který odráží to, kdo jste a co máte rádi, který se mění společně s vaší náladou a zároveň poskytuje luxusní obraz QLED. The Frame od Samsungu z televize udělá umělecké dílo.

Terezie Benoni | 7. 04. 2021

The Frame z televize udělá umělecké dílo, které lze přizpůsobit estetickému vkusu i vybavení domácnosti. Díky novým partnerským vztahům v uměleckém obchodě Art Store (NAVA Contemporary, Etsy apod.) dokáže The Frame zobrazit stále větší množství nejrůznějších uměleckých děl. K dispozici je i digitální kurátorská služba s umělou inteligencí, která doporučuje díla na základě vaší dřívější volby. Na výběr je více než 1 400 děl od renomovaných světových institucí. Kromě toho s modelem The Frame získáte úložný prostor pro fotografie, jehož kapacita se oproti roku 2020 zvětšila z 500 MB na 6 GB, takže se do něj vejde na 1 200 snímků v UHD kvalitě, od klasických obrazů po moderní fotografie.  
 

Galerie: Obraz nebo televize?

Nové příslušenství

Řada pro rok 2021 nabízí i další možnosti personalizace modelu The Frame, od nového systému zavěšení na stěnu (Slim Fit Wall Mount) po pět variant rámečku. Televize je v letošní verzi štíhlejší než předchozí modely, měří jen 24,9 mm, tedy zhruba tolik jako skutečný obrazový rám. Vypadá krásně vypnutá i zapnutá. K letošnímu modelu The Frame patří i nové příslušenství My Shelf, které se celosvětově představí koncem roku. Jde o personalizovanou polici, která by s televizí a dalším vybavením interiéru měla co nejlépe ladit. Lze ji připevnit k verzi Frame s úhlopříčkou 55“, 65“ nebo 75“ (140, 165 a 190 cm) a bude k dispozici ve čtyřech barevných provedeních – v béžové, bílé, hnědé a černé. 

Kvalitní a netradiční design

The Frame je pouze jednou z lifestylových televizí, které pozvednou interiér na novou úroveň. Pro ty, kteří ocení opravdu kvalitní a netradiční design, je tu model The Serif. Skandinávský minimalismus, který se hodí kamkoliv do místnosti, v jakémkoliv úhlu. Jestliže vám ani toto přizpůsobení nestačí a chtěli byste otáčet i se samotnou obrazovkou, model The Sero je přesně to, co hledáte. Je elegantní, moderně minimalistický, a hlavně natočí se vám přesně tak, jak vaše fotky a videa potřebují, ať už na šířku nebo na výšku.

Čas trávený spíše venku než uvnitř domu se nezadržitelně blíží. Pokud nechcete dělat kompromisy a nehodláte se vzdát audiovizuální zábavy ani při letních teplotách, je pro vás vhodný The Terrace, unikátní venkovní televizor odolný prachu, dešti, horku i chladu. Zařízením pro opravdové filmové fajnšmekry, kterým už akutně chybí formát kina je pak The Premiere - první projektor na světě s trojím laserem a rozlišením 4K, který stačí umístit i pouhých 10-15 cm od plátna.

 

Kromě prodejců elektroniky jsou všechny lifestylové televizory k dostání také na oficiálním eshopu www.samsung.cz

 

Související články

Novinky
KVÍZ: Objevujte během prázdnin česká moře. Poznáte deset největších přehrad v ČR?

KVÍZ: Objevujte během prázdnin česká moře. Poznáte deset největších přehrad v ČR?

Novinky
KVÍZ: Tajemné názvy označují předměty ze starých chalup. Zjistěte, zda víte, o čem je řeč

KVÍZ: Tajemné názvy označují předměty ze starých chalup. Zjistěte, zda víte, o čem je řeč

Krása
Nejkrásnější manikúra léta 2024: Vedou netradiční barvy i motiv šťavnatého ovoce

Nejkrásnější manikúra léta 2024: Vedou netradiční barvy i motiv šťavnatého ovoce

Móda
Na vysokých podpatcích ladně a bez bolesti. Díky pár trikům budete pobíhat po městě jako Carrie Bradshaw

Na vysokých podpatcích ladně a bez bolesti. Díky pár trikům budete pobíhat po městě jako Carrie Bradshaw